kurtka na skuter ret bike

Witam!
Chce kupić kurtke na skuter z ret bike-a ale nie wiem, która wybrać. Która mi polecacie ? Najlepiej zebybyła najlepsza relacja ceny do jakości oraz funkcjonalności:)

http://www.retbike.pl/katalog/kurtki_tekstylne

Ja mam model Ret Fiber. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z Wa-wy to warto zajrzeć do salonu firmowego.

Ja zakładałem, że będę jeździł głownie w cieplejsze dni. Okazało się, że jeździłem prawie do grudnia i musiałem zakładać więcej ciuchów pod kurtkę. Więc teraz raczej wybrałbym coś z wypinaną podpinką.
Co ciekawe polecali mi na miejscu właśnie takie rozwiązanie. Więc dobrze doradzają, tylko co zrobić jak człowiek głupi ?

no to czy np. RET ELITE membrana wypinana to dobry wybór ?Ja jestem z okolic Raciborza wiec tylko wysyłkowa sprzedaż w moim przypadku.

Zdecydowanie tak. Kurtka która ma własne ocieplenie to najlepszy wybór. W ciepłe dni możesz wypiąć a w zimne nie musisz kombinować co by tu jeszcze założyć.

pluszowy,a czemu Ty z nami nie jeździsz skoro widzę że jesteś z Wawy? :(

Mam mały staż na dwóch małych kółkach :d Dzieci, praca /czytaj ciągle brak czasu/ Mieszkam pod Warszawą od strony Otwocka a dokładnie gm Wiązowna. Jakbyście kiedyś byli w okolicy to może uda mi się podłączyć :-)