kurtała i rękawica

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) kurtała i rękawica

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

No witam.

Mam problem… otóż chce kupić sobie kurtkę i jakieś rękawice na moto… proszę abyście mi doradzili.

Kurtka:
    -tekstylna
    -ochraniacze wyjmowane barków pleców łokci
    -cała czarna.
    -do 400 zł max

myślałem nad kurtkami adrenaline możecie coś powiedzieć o tej firmie ?

Jeśli chodzi o rękawice
    -skórzane
    -protektóry carbon
    -wentylacja
    -krótkie czyli do nadgarstka a nie takie przedłużone 🙂
    -do 150 zł max

Pozdro pomóżcie

Anonimowy

Rekawice krotkie sa bezsensu, ale twoja wola. Ja krotkie uzywam tylko do lasu.

Kurtke adrenaline mam, jakas za niecale 300 zl kupiłem rok temu i daje rade, szalu nie ma,, ale za ta kase to nei zaluje 😉

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

czemu są bez sensu ?

Anonimowy

Hokster napisał:

czemu są bez sensu ?

Bo wiatr napierdala ci po nadgarstkach i dopiero po paru latach poczujesz(cholerny ból), że źle zrobiłeś.

Nie kupuj krótkich rękawic, jeżeli masz zamiar jeździć w nich więcej, niż tylko od czasu do czasu w terenie.

Kurtki Adrenaline kupisz w granicach 300zł z wszystkimi ochraniaczami, membraną i wypinaną podpinką 😉 Kurtki dobre, wygodne, nadają się na wypady na miasto, w teren jak i na wypady po 300km i więcej 😉 Mam DOX’a i polecam, bo naprawdę funkcjonalna kurtałka 😉

Anonimowy

no i jeszcze krotkich rekawicach zawiewa ci pod rekaw ciagle, latem to jest moze i dobre, ale latem i wieczorem juz nie, a w deszczu to juz porazka, no chyba ze sobie kupisz 2 pary rekawic – a tak pewnie nie będzie, wiec jak juz to najpierw kup dlugie.

A moj model kurtki to Brute, jakby co.

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

ok a kupie jakieś fajne do 120 zł ? Prosił bym o linki

Anonimowy

Anonimowy

no powiem Ci że konkretne są 🙂

A możesz mi opisać trochę tą twoją kurtałke Adrenaline ? Czy może zdecydować się na kurtkę nitro ?

Anonimowy

kurtka, jak kurtka.
    Ma wypinanan podpinke ocieplajaca i podpinke przeciwdeszczowa.
    Jak się wszystko wypnie to można i po saharze jezdzic, a ze wszystkim wpietym jezdzilem przy zerze stopni plus bluza pod spodem i bylo cacy.

ochraniacze barkow, lokci i cos tam na plecach, kieszenie jakieś ma, dosyc wygodna. jedyne co ma wkurzajace to cisnacy kolnierz, albo ja mam za gruby kark.

Anonimowy

co do rękawic ktore podał Kruczek, mam takie i POLECAM ;).

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie