Kurs nauki jazdy – Warszawa – którą szkołę polecacie?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo Jazdy Kurs nauki jazdy – Warszawa – którą szkołę polecacie?

Ten temat zawiera 38 odpowiedzi, ma 13 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 39 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe escribir
    escribir
    Użytkownik

Witam!
    Taka sytuacja- nie mam żadnego prawa jazdy, w życiu nie jeździłam motorowerem, skuterem.
    Bardzo proszę o polecenie sensownej szkoły nauki jazdy. Najchętniej Centrum, Ochota.

Z góry dziękuję.

Zdjęcie profilowe Rurek
    Rurek
    Użytkownik

powiedz jeszcze jakie prawo jazdy Cię interesuje

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    escribir
    Użytkownik

AM oczywiście 🙂

Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

A ile masz lat? Jak niedługo 16 to zaczekaj na A1;)

escribir
    Użytkownik

Jestem już mocno pełnoletnia. Po prostu chcę nauczyć się jeździć na motorowerze- żeby nie zrobić krzywdy na drodze innym i sobie. Nic większego od 50 ccm mnie nie interesuje.

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jeśli ukończyłaś 18 lat przed 19 stycznia 2013 r. możesz jeździć na dowód osobisty. Do nauki przepisów wystarczy książka, nie trzeba drogiego kursu od razu robić.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

przepisy przepisami a obycie z motorowerem, ciężarem, reakcjami, oswojenia z ruchem trzeba podłapać.
    bardzo rozsądnie że chce sie przewąchać z tematem. Na ulicy powinnien jąabsrobować ruch a nie obsługa pierdzika

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Zrobi jak zechce, ogarnięcie (szczególnie skutera) nie jest bardziej skomplikowane niż roweru, więc bez przesady.

escribir
    Użytkownik

No właśnie o to mi chodzi żeby nauczyć się jeździć pod okiem kogoś doświadczonego. To jednak nie to samo co rower 🙂

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Nie moje pieniądze, nie moja sprawa. Ja ogarnąłem pierwszy skuter w 10 minut, a jeździłem wcześniej tylko rowerem i to za dzieciaka. Wystarczy zmysł równowagi i znajomość przepisów :).

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 39 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie