kupować nowy skuter czy remontować stary??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Router kupować nowy skuter czy remontować stary??

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 5 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe danx244
    danx244
    Użytkownik

witam mam taki problem że nie wiem czy robić skuter po wypadku czy po prostu sprzedać go na części i kupić nowy ;/ dodam że nowy skuter ten kosztuje 1700 zł teraz a naprawa wyniesie z 500 zł. I jeżeli ktoś wie to mógłby mi napisać jak wygląda sprawa prawnie bo nie wiem czy teraz muszę ten stary skuter wyrejestrowywać czy co. proszę o szybkie i mądre odpowiedzi bo za tydzień już chciałbym zacząć naprawę albo rozbiórkę na części.I za ile mógłbym sprzedać części ze skutera „router metro city” a dodam że skuterem jeździłem tylko 3 tygodnie to części prawie nówki

Zdjęcie profilowe Quantumek
    Quantumek
    Użytkownik

Naprawiaj.

Peugeot SpeedFight 2
    – 2008 Rok
    – 6700 Km (Ciągle rośnie)
    – Wydech Tecnigas (Reszta seria)
    – Spalanie 4.5l/100km
    – Vmax 85km/h
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jeśli rama prosta to sobie napraw.

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.
    danx244
    Użytkownik

no rama wydaje mi się prosta. Ale nie wiem czy jest sens naprawy bo cały przód muszę zrobić jedynie co mi zostało z przodu to lampa jeden migacz i jeden plastik ten pod lampą ;/;/ i kilka osób mi mówi żeby sprzedać na części a kupić nowy ten sam bo jest tani bo za 1700 zł +rejestracja
    a jak doradzacie mi naprawiać to możecie napisać co znajduje się z przodu skutera bo ja nie za bardzo się znam.;/ Wiem tylko że koło,tarcza koła,plastik przedni dolny, plastik ten koło lampy,migacz, i te widełki( nie wiem jak to się dokładnie nazywa) są skręcone i tyle to wiem że muszę wymienić.To jeżeli ktoś wie co jeszcze mogło mi się zepsuć po zderzeniu z samochodem to pisać i za ile można kupić te części.

Zdjęcie profilowe pEuGeOcIK
    pEuGeOcIK
    Użytkownik

allegro. tablica i jedziesz

Chińskie to tylko zupki!!!!!!
    danx244
    Użytkownik

a ktoś coś więcej się wypowie?? ;/

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Szukać na pewno za Ciebie nie będziemy, ale jak chcesz to kup nówkę, a starego sprzedaj. Tylko jedna sprawa, pojedynczo części wiele nie sprzedasz, a za rozbitka całego też dużo nie weźmiesz.

danx244
    Użytkownik

czyli radzicie naprawe??

Zdjęcie profilowe Padalec
    Padalec
    Użytkownik

Tak radzimy naprawę !!!
    I temat do zamknięcia.

danx244
    Użytkownik

ale czekajcie powiedźcie co mogło się zjebać z przodu skutera oprócz tego co wymieniłem wyżej bo narazie nie moge patrzeć bo mam noge rozciętą i mam szwy i nie mogę zobaczyć a sam nie wiem co mogło by jeszcze się zepsuć

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie