Kupno uzywanego skutera do 2000 zł

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Kupno uzywanego skutera do 2000 zł

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 11 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe resiak70 resiak70 7 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe resiak70
    resiak70
    Użytkownik

Witam, chciałem się dowiedzieć czy kupno używanego skutera do 2000 zł jest lepszym wyjsciem niz kupienie nowego chińczyka toros F16 lub toros fresco ?

Zdjęcie profilowe mxx_rs
    mxx_rs
    Użytkownik

Na to pytanie nawet najstarsi gorale nie potrafia odpowiedziec.
    Jedni wola nowego chinczyka, drudzy uzywanego wlochacza.
    Ale jak juz im przyjdzie ze soba negocjowac, ktory lepszy to krzesla i stoly ida w ruch. Juz nie jedna byla klotnia tu na forum o to 🙂

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48137] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48137/icon3.png[/IMG][/URL]
    Pisz po Polsku – Masz w pokoju regał czy regała ? Tak samo skuter a nie skutera !

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

No chyba, że używany chińczyk do 2000:=) Loteria, zależy na jaki egzemplarz trafisz i jak będziesz dbał. Ale z tymi markowymi używkami to naprawdę musisz się znać albo mieć szczęście żeby coś dobrego trafić.

Zresztą na markowego, używanego za 2000 to bym się nie skusił, bo przy tej cenie stan musi być opłakany…

Zdjęcie profilowe mates4514
    mates4514
    Użytkownik

Siemka. Ja mam do sprzedania używanego Malaguti F10 z 1998r. Jest on w stanie bardzo dobrym. Mogę Ci zagwarantować że jeśli będziesz o niego dbał to długo Ci posłuży. Idzie 80km/h czyli chińczyk zostaje w tyle. Ma oryginalny , najlepszy w skuterach chłodzonych powietrzem silnik Minarelli horizontal. Ja chce za niego 2000 do nego. Jbc to pisz.

Ja w korkach nie stoję.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Malaguti F10 z 1998r. 14 letni skuter, pewnie już się sypie w kawałkach i dlatego chcesz go sprzedać…
    „Idzie 80km/h czyli chińczyk zostaje w tyle.” – 80km/h tyle i mój toros f16 leci NOWY za 1600 zł.

„najlepszy w skuterach chłodzonych powietrzem” – każdy chinol to ma.

Polecam kupno torosa f16 NOWEGO z Reala, nie kupuje Router’a Bassy bo ma słabsze spasowanie plastików, oraz słabsze podświetlenie zegarów. Właśnie mi stuknęło 800,9km. Pięknie jeździ bez awaryjny, po za pokrzywionymi blaszkami od prędkościomierza przy 200km

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe pickon
    pickon
    Użytkownik

Porównujesz Minarelli do chińskiego silnika? To tak jakbyś porównywał silnik Zhongxing i Ferrari. Malaguti to włoska firma produkująca od lat świetne skutery. Co to jest 800 km, poczekaj do 10000 km i wtedy wypowiedz się o bezawaryjności. Tymczasem Malaguti przejedzie 40000km albo i więcej bez większych awarii.

Zdjęcie profilowe rkos
    rkos
    Użytkownik

Dokładnie, czemu tak zachwalacie te swoje chinolki?
    Bo są ładniutkie, świecące.. nie psują się na starcie. Owszem to prawda, ale co potem? Przejedźcie tysiące kilometrów i odkryjecie chińską jakość.

Pozdro dla tych z klapkami na oczach 🙂

[IMG]http://i50.tinypic.com/30s992f.jpg[/IMG]
    mates4514
    Użytkownik

izdebski12

O czym ty mówisz ? Skuter robiłem pod siebie i sie nie sypie bo jest w idealnym stanie. Jeśli chcesz porównywać Malaguti do Torosa to pozdro. Na liczniku mam ponad 24k przebiegu , ale sam przejechałem ponad 10k i jedyne co wymieniam to olej i części eksploatacyjne. Może skuterek nie ma takiego wyglądu jak chińskie złomki z marketu , ale tych plastików nie połamiesz przy pierwszej lepszej glebie. I nie zachwalaj chińczyków bo też mam drugi skuter Kingway Euroboy. 1 rok wszystko OK , ale później to tragedia , silnik dosłownie wykonany z plastiku ;D

Ja w korkach nie stoję.
    mates4514
    Użytkownik

A chcę go sprzedać, bo chcę kupić biegówkę, albo zdać A1 i 125ccm.

Ja w korkach nie stoję.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Zdecydowanie lepiej nowy. Używka to loteria.
    Czasem lepszy nowy chińczyk niż używany markowy.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie