Kupno nowej 125cc

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Kupno nowej 125cc

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Roger23
    Roger23
    Użytkownik

Witajcie.Na przyszły sezon planuje zakup 125-tki.Na tą chwilę faworytem jest Honda PCX125.Poszukuje czegoś w okolicach 12-13 tys(nowy).Ma służyć jeździe rekreacyjnej,po mieście.Oczekuje wygody i na pewno osiągów.Raczej skłaniam sie ku skuterowi.Jaki skuter w tej klasie zapewni „dobre” osiągi? Co możecie polecić? Może warto dopłacić do czegoś lepszego ?

Zdjęcie profilowe pustelnig
    pustelnig
    Użytkownik

Pcx będzie OK ma 12 km, jest markowa, ok 10 kafli kosztuje.
    Z podobnych przypominam sobie kymco downtown 125i, peugota citystar i używanego burgmana 125.

Max Power Maximum

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe pawelecm
    pawelecm
    Użytkownik

N-max ma dobre odejście jak na 125.

pustelnig
    Użytkownik

Faktycznie bardzo fajny skuter, nawet chłodzony cieczą, 4 zaworowy i ma vva. Kosztuje coś koło 12k więc mieści się w twoim budżecie.

Max Power Maximum
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Tylko jest malutki. Jak i PCX.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Roger23
    Roger23
    Użytkownik

Wielkość tutaj nie ma znaczenia.Stylistycznie PCX mi bardzo odpowiada.Jakie są jego osiągi(v-max,predk.przelotowa)?

I troche z innej beczki.Wiecie co grozi za jazde takim sprzętem mimo posiadania prawka kat.B,jednak tylko ponad 2 lata?

Istnieje jakaś możliwość tuningu takiego skutera? Pozostając przy tej pojemności oczywiście.

Zdjęcie profilowe ughr
    ughr
    Użytkownik

People GT 125i?

A co grozi za jazdę bez uprawnień to Wombat za chwilę coś fajnego pewnie napiszę.

pustelnig
    Użytkownik

Wycięcie katalizatora da troszkę więcej mocy, aerodynamika, opony, ciśnienie w oponach, regulacja… sporo jest pomysłów.

Max Power Maximum
    Zdjęcie profilowe ughr
    ughr
    Użytkownik

Chyba faktycznie te x-maxy są takie fajnie ostatnio próbowałem się z takim z pod świateł, byłem bez szans,, uświadomiłam sobie o dużej przepaści między kymca a Yamahą, jeszcze sobie to tłumacze że to jakaś 300 tka była, albo tuning.

pustelnig
    Użytkownik

Nie dziw się, widziałem 400ccm na małych rejestracjach…

Max Power Maximum
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie