Kupno modułu pod cylinder Kym S8

Posiadam Kymco S8 4t. W przyszłości zamierzam zmienić cylinder na 90cc. Teraz chciałbym dokupić moduł który mi pomoże trochę przy cylindże oryginalnym 50cc i nada się potem też do 90cc. Czy ten będzie dobry ? http://allegro.pl/modul-c-d-i-kymco-super-8-i1838932067.html Zależy mi na jak najniższej cenie

Dodam jeszcze że chciałbym aby już ten moduł i zwiększył vmax z 65km/h da on coś ?

niestety niema do super8 modulu ktury by pasowal do50cc i do 90cc ja osobiscie kupowalem moduly do swojej super 8 za odblokowany do 50cc placilem 115 zl a po zalozeniu cylindra 8ccmodul kosztowal 271 zl mozesz to sprawdzic na stronce www.recing planet .pl

a sprzedajesz ten do 50cc ?Daje on coś ?

moge go sprzedac ale pamietaj ze sam modul niezawsze spelni twoje oczekiwanie ,potszebny jest jeszcze dobry mechanik ktury wyregulije gaznik i wmiare potrzeby wymieni dysze lub ja rizwierci sam mozesz wyciagnac zweszke przy filtrze powietrza napewno warto ja usunoc ja jeszcze wymienilem rolki na 8,5gr i nie odcinalem zadnyh kabelkow odchodzacyh od modulu i jezcze jedna uwaga filtr powietrza musi byc naprawde czysty poniewasz trohe mocniej zabrudzony i jusz jest to odczuwalne

plebam rozumiem ze masz kymco super 8 4t mozesz opisac jak go stuningowales ,jakie blokady sciagnales i jak bo ja nie moge z tym dojsc do ladu z gory dzieki

tak posiadam kymco8 4t jezeli hodzi o blokady to sciagnelem zwezke w filtze powietrza modul cdi na odblokowany os wariatora i na poczatku jakas blokade sciagal mi serwis ,wymienilem tez dysze na wieksza no i rolki dalem 8,5gr oraz sprzeglo na sportowe ja wszystkie czesci kupowalem w sklepie internetowym , www.RACING-PLANET.PL polecam ten sklep

zwezka w filtrze jak to wyglada??a modul ten naraku za 271 zl?jesli tak to dal ci on cos?i ile wyciaga i pali to twoje cudo ja w zimie mysle nad pomalowaniem mojego i tez kupuje na racing

zwezka znajduje sie w obudowie ktura odkrecasz zeby dostac sie do filtra powietrza musisz usunac cala rure ktura jest przymocowana do tej obudowy,ja mam cylinder 80cc modul daje to ze zwieksza obroty silnika i pozwala szybciej jechac co do spalania to na litrze przejezdzam okolo 35km , wlasnie wczoraj zalozylem nowa glowice i nowe zawory powiekszone dzisiaj go testowalem jest niezle rozpedzilem sie do jakis 95km mniej wiecej tak muwil mi kolega ktury jehal obok motorem ale to jeszcze niewszystko jak przez zime go zmodyfikuje jeszcze to licze na jakies 100 -115km hyba ze predzej znajde silnik od 125cc ktury oczywiscie tez stuninguje

Jak ją wyjąłem to skuter dusiło na dużych obrotach żadna regulacja nic nie dawała mam cylinder orginał

Bo trzeba dysze wymienić na większą

mam 84

ja tam nie wymienilem dyszy tylko ja poprostu przewiercilem malym wiertelkiem ,no i trzeba dobze wszystko wyregulowac najlepiej miec dobrego mechanika albo znajacego sie kumpla ja mam mechanika ktury wie co robi i dopowie zanim cos kupie lub ztuninguje