Kupno Kymco 125 downtown ABS

Witam
Przymierzam się do kupna skutera jak w temacie, niestety w Warszawie i okolicach w tej chwili brak takiego sprzętu !!! :frowning:
Czyżby już zakończenie sezonu ?
Proszę o namiary gdzie można ten skuter kupić

Na OLX jednego widzę niedaleko Góry Kalwarii, drugi w Radomiu. Na Sprzedajemy.pl jest jeden w Warszawie. Niestety zakup sprzętu to loteria i trzeba się uzbroić w cierpliwość. No i codziennie wertować ogłoszenia.

Dzięki. Możesz dać namiar link na tego w Warszawie? Nie mogę namierzyć

Nie mogę gdyż nie ma mnie w domu, a na telefonie nie dam rady zrobić. Jak będzie jeszcze wieczorem to wrzucę link.

Ok. :slight_smile:

Jest - ale nie wiem czy jest wart tej ceny - plastiki trochę rys mają i widać że nie jest to stan idealny:
https://sprzedajemy.pl/kymco-downtown-2012-warszawa-2-6bea9f-nr55469892
No i ogłoszenie wisi od kwietnia, tak więc chyba nie jest to okazja stulecia. Chyba warto poszukać gdzieś dalej lepszego egzemplarza.

No to mam parę propozycji
X-town 16 rok nowy za 13 tyś
i 18 rok nowy za 15900
Coś trzeba wybrać :wink:

Bierz 16 rok. A 3 tysie które zostaną przeznacz na dobre ciuchy i akcesoria.

Jutro jadę obejrzeć, i 16 i 18 rok.

No to byłem i przejechałem się, trudno było :wink: Jakoś poszło, parę kółek i kawałek prostej.
Niestety dalej się waham, czy kupować w tym roku czy czekać do wiosny ?.
Ten rok to na pewno niższa cena - rocznik to 2018, X-town, grafit.
Salon nawet zobowiązał się że przywiezie mi go pod dom (Warszawa)

Jeżeli masz garaż i możliwość przetrzymania skutera przez zimę w miarę dobrych warunkach to bierz go teraz. Na wiosnę zapewne skoczą ceny o jakieś 1-2 tysiące złotych. Zawsze masz w kieszeni tą różnicę w cenie, za którą w zimę skompletujesz strój na moto. Zresztą strój możesz kompletować już teraz - też na koniec sezonu są przeceniane i możesz trafić fajne ciuchy za dobrą cenę.

Nie mam garażu :frowning: stałby na krytym parkingu. Jak to widzisz ? Oczywiście jakaś specjalna plandeka by była na nim. Odpisz co o tym myślisz, bo muszę już podejmować decyzje

mój tam stał 3 lata bez plandeki pod goły niebem. ew na noc zakładałem pokrowiec na samo siedzenie. bez dramatów.

Kup dobry oddychający pokrowiec i nic mu nie będzie. Mój 9 rok stoi pod chmurką, tyle że kupiłem dobry pokrowiec marki Rumobike - i nic mu nie jest. Ważne żeby pokrowiec był oddychający.

Właśnie o takim myślałem. Dzięki że mnie podbudałeś tym co piszesz. :slight_smile:

Nie ma sprawy - jakby co to zawsze pomogę.

tak nie zamieścisz zdjęcia

trzeba link bezpośredno do obrazka a nie strony na fotosiku

dfdfs