Kupię skuter 125 Piaggio X8 , X9 , Honda S-Wing , Suzuki Burgman

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #170367 Reply
    efektywny1
    Użytkownik
    • 14

Cześć
    Jak w temacie szukam dla siebie skutera :
    125 cm —- Piaggio X8 , X9 , Xevo , Honda S-Wing , Suzuki Burgman , ewentualnie Satelis
    Jeśli ktoś zamierza sprzedać swój skuter któryś z tych podanych i jest w bardzo dobrym stanie – prośba o informację
    Pozdrawiam
    Ps Jestem z Warszawy

#170520 Reply
    efektywny1
    Użytkownik
    • 14

Witam ponownie
    W weekend jadę obejrzeć Suzuki Burgmana 125 – rozmawiałem ze sprzedającym generalnie mówi że jest w bardzo dobrym stanie , poza tym że nie ma jednej jakiejś tam śrubki bo mu się zgubiła jak wymieniał żarówkę , jest z prawej strony minimalnie podrapany bo mu się przewrócił tam kiedyś , i dodatkowo mówi że świeci się kontrolka oleju którą trzeba po prostu skasować w serwisie , dodatkowo powiedział że olej trzeba będzie wymienić bo wymienia się przy 12 tyś a skuter ma przejechane 11500 . Faktycznie tak jest w Burgmanie że może byś jakiś błąd i wystarczy go skasować , czy może być coś poważniejszego ? Prośba o wasze opinie .
    Zamieszczam jeszcze link do tego ogłoszenia na allegro żebyście rzucili na ten skuter swoim okiem , wiadomo że zdjęcia to zdjęcia ale może ktoś coś zauważy , mówię najbardziej zastanawia mnie ta świecąca się kontrolka oleju .

http://allegro.pl/suzuki-burgman-125-i4409500497.html
    Z góry bardzo wam dziękuje za wszystkie komentarze
    Ps. Dodam jeszcze że pytałem czy można go sprawdzić na stacji diagnostycznej to sprzedający powiedział że nie ma problemu .

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Kupię skuter 125 Piaggio X8 , X9 , Honda S-Wing , Suzuki Burgman
Twoje informacje:

Back to top button