Kufer do Kymco

Cześć,
czy możecie polecić fajny kufer w kolorze srebrnym, który będzie wizualnie pasował do Bet&Win? Allegro w tej sprawie milczy, podobnie Google. Oryginalny kosztuje 145 EUR +wysyłka, to zdecydowanie za dużo...

Najpredzej to czarny dostaniesz,srebrnych nie widzialem. Z drozszych to GIVI,tansze AWINA.

Tak, to prawda, czarnych jest w pytona :o

O, znalazłem takiego no-name: http://moto-lux.pl/Kufry_Kufer__Rally_/65/ Sklep jest w Łodzi, więc nie sprawdzę naocznie, czy jest to badziewie...

Zerknij w sklepie importera Kingway, www.taniskuter.pl
widziałem tam kufry we wszystkich kolorach.

Calkiem fajny,zauwaz tylko ze Twoje kymco nie jest calkiem srebrne,wpada w niebieskawy odcien,a kufer pewnie typowo srebrny.Albo kupisz czarny,albo pozostaje pomalowanie na odcien skutera.

@Pietro: Na stronie ani śladu...
@Hugo: Może ja jestem daltonistą, ale niebieskiego to na nim nie widzę :roll:

chaffinch napisał:

O, znalazłem takiego no-name: http://moto-lux.pl/Kufry_Kufer__Rally_/65/ Sklep jest w Łodzi, więc nie sprawdzę naocznie, czy jest to badziewie...

Kufer Rally, co to za marka? za tą cenę spoko kupisz Givi ;)
Markowe kufry są raczej czarne...

Pietro napisał:
Kufer Rally, co to za marka?

Kufer Rally, taki do wyścigów :lol: Do kompletu można dobrać naklejki-płomienie na boki :lol:

Mogę polecić Ci kufry marki GIVI. Używam taki kufer od miesiąca i mogę powiedzieć że stelaż jak i sam kufer jest solidny, zamknięcie może troszkę mniej ale w porównaniu z tymi seryjnymi ze skuterów to jest bardzo dobre. Sądzę że z takich porządniejszych kufrów będzie ciężko znaleźć w kolorze srebrnym. Szczerze Ci powiem że też mam skuter w którym większa ilość plastików jest koloru srebrnego i nawet czarny kufer nie wygląda źle.

Używam taki i mogę polecić.

http://allegro.pl/givi-kufer-e30n-e30-czarny-plyta-na-skuter-i1585542337.html

PS. Za ten srebrny kufer Rally to szczerze nie byłbym pewny. Zamknięcie jak w tych kufrach co dostaje się przy chińskich skuterach a dodatkowo cena za którą kupisz już markowy kufer np. własnie Givi.

Jakby ktoś chciał, to za 2l paliwa oddam kufer od Vapora taki niebieski ;p, tylko warunek odbiór osobisty ;-).

chaffinch napisał:

@Pietro: Na stronie ani śladu...
@Hugo: Może ja jestem daltonistą, ale niebieskiego to na nim nie widzę :roll:

Na głównej stronie, na dole jest "kingway parts" są tam kufry z oparciem po 40zł, srebrne też ;)

Szczerze do takiego kufra bałbym się wsadzić kask i zostawić tak skuter na jakiś czas. Zamknięcie tego kufra jakoś mnie nie przekonuje.

Są tacy, co pod szkołą, zostawiają kaski luzem na skuterach i nikomu jeszcze żaden nie zginął.. Kiedyś leżały 2 pod schodami wejściowymi do kuchni i też nikt się nie połakomił.. Widać polski naród się cywilizuje ;)

dziś zgubiłem kufer kingwaya co dają gratis... na dziurach niestety plastik nie wytrzymał i po prostu poleciał...
Po przebadaniu z jakiego plastiku jest on wykonany doszedłem do wniosku, że jest tak samo kruchy jak wafelek :)
Też muszę się rozejrzeć za kuferkiem... tylko mnie tańsza opcja interesuje... byle kask wchodził i paznokciem zamka nie szło otworzyć...

CzechuXX napisał:

dziś zgubiłem kufer kingwaya co dają gratis... na dziurach niestety plastik nie wytrzymał i po prostu poleciał...
Po przebadaniu z jakiego plastiku jest on wykonany doszedłem do wniosku, że jest tak samo kruchy jak wafelek :)

Chyba niewiele więcej można się spodziewać po qferq za 40PLN...

hej Chaffinch, wczoraj w salonie sprzedażowym skuterów Rometa widziałem solidny i duży, lecz czarny kufer, z dobrym zamkiem i z bajerem, wysuwaną teleskopową anteną za coś koło 135 pln jak się nie mylę. Może czarny będzie Ci pasował kolorystycznie do skutera.

Twój skut jest spory więc spory kufer nie mąciłby całego wyglądu.

chaffinch napisał:

CzechuXX napisał:
dziś zgubiłem kufer kingwaya co dają gratis... na dziurach niestety plastik nie wytrzymał i po prostu poleciał...
Po przebadaniu z jakiego plastiku jest on wykonany doszedłem do wniosku, że jest tak samo kruchy jak wafelek :)

Chyba niewiele więcej można się spodziewać po qferq za 40PLN...

Zależy jakie ciężary wozi się w tym kuferku? Nawet markowe kufry Givi przystosowane są do wagi 3kg, jeśli naładujesz więcej, ciężkich zakupów, to nie ma siły, musi coś strzelić...
Na allegro widziałem kiedyś kufry Givi 26 litrów, w cenie 140zł, ale czarne, widocznie firmowe są tylko czarne.

Ja ostatnio w moim Givi - pojemność 30L i 3kg ładowności przewoziłem z 10 kg co najmniej było po dość dużych dziurach i nic się nie stało ale wiadomo że 20 razy się uda a raz może się nie udać. Ten link co wysłałem to właśnie taki kufer użytkuje i ma 30L i szczerze mogę polecić.

Kufer o pojemności 30 litrów, wygląda trochę nie proporcjonalnie w skuterze.. Myślę że taki Givi 26 litrowy, w zupełności wystarczy i jest sporo tańszy (140zł), a kask wchodzi z luzem ;)