Kufer do Junaka RS 125

Witam
Jestem nowy więc witam wszystkich, mam na imię Krzysiek, swoją przygodę z motocyklami rozpocząłem rok temu z Romet ZK125, na jesień go sprzedałem i kupiłem Junaka RS 125, nie nacieszyłem się nim za wiele bo zrobiła się jesień/zima i musiałem go wstawić go garażu.
Moje pytanie dotyczy stelażu i kufra do tego motocykla.
Oglądałem stelaż pod kufer który jest dedykowany do tego modelu i lipnie wygląda na czarnych rurach … a to co zdobi moim zdaniem ten motocykl to srebrne wykończenia trzeba zdemontować …

  • Czy ktoś widział a może posiada stelaż który byłby montowany do tych srebrnych uchwytów ??
  • Druga sprawa czy kufer w motocyklu o zarysie sportowym pasuje ??

Z góry dziękuje za odpowiedź

to czy kufer pasuje czy nie to każdy sobie subiektywnie ocenia. jednym pasuje innym nie.
co do samego montażu to zamontowanie go na chwytach pasażera zablokuje kanapę, skróci dostępne miejsce na niej…itd choć zapewne dało by się dobrać taką płyte pod kufer która by się obejmami złapała tych uchwytów. albo je przewiercić i montować przez nie…itd
pewnie można wymyslić kilka patentów. tych stelaży też widze że jest kilka - może na którym na dłuższych śrubach da się zamontować i stelaż i uchwyty - które przynajmniej na kawałku długości zasłonią ten stelaż.