! Forum Serwis Kufer

Tagi: 

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe dexk1984 dexk1984 6 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe dexk1984
    dexk1984
    Użytkownik

witam szukam kufra o wymiarach wewnetrzych 35x35x50 zna moze jakas stronke z takim kufrem w miare tanim jesli tak to prosil bym o jakis namiar moze byc cos ala dostawca pizzy

dubstep d^^b
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

odradzam kupowanie tego super błyszczącego kufra za 69 zł z allegro 48Litrów. Pękł mi na pół w wzdłuż od wjechania w dziurę

Czytaj
    REKLAMA

Planujesz wakacje na motocyklu? Dominar 400 gwarantuje nieograniczoną przyjemność z jazdy.

Skorzystaj z oferty na zakup pakietu turystycznego w promocyjnej cenie 1999zł
    dexk1984
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Nie wiem, ale uważaj na te najtańsze. Kupiłem sobie kufer, podjarany byłem nim, zamontowałem to na każdej dziurze się odzywał. Zaparkowałem przy biedronce, otworzyłem, chciałem włożyć zakupy a tam kufer pęknięty wzdłuż. Pierwsze co powiedziałem sobie to „dobrze, że nie skuter”, ale Wydane 87 zł z wysyłką poszło w błoto. Plastik jak z jakiegoś recyklingu, bardzo się cieszyłem, że pękł mi kufer, a nie rama w skuterze. Oznacza to, że skuter przeżyje każdą dziurę w przeciwieństwie do taniego kufra.
    Zdjecie

Zdjęcie profilowe monek100
    monek100
    Użytkownik

Mi też taki tani kufer co dodają w standardzie pękł i nie mam zamiaru kupować nowego bo mi nie jest za bardzo potrzebny. Jeśli już to radziłbym ci dołożyć troche kupić używany markowy. Kiedyś widziałem z aprilii.

______________________________________________________________________________________
    Komar 2352 – 1979r
    Peugeot XR6 2007r
    Simson S51 – 1988r

Czytaj
    REKLAMA

ILUSTROWANY KATALOG CZĘŚCI ROMET PONY M1/M2 (MOTORYNKA)

Coś co warto posiadać w swojej bibliotece. Pełen katalog zawierający ilustracje i schematy w formie wykazu wszystkich części wraz z oryginalnymi numerami. Miękka oprawa. 44 strony.
    Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

Mam do sprzedania markowy kufer peugeota z płytą montażową.Kufer mi został bo skuter sprzedałem,a do Jetforcca kufra nie zakładam bo to by była profanacja :).Kufer w stanie idealnym,kufer jest odpinany od płyty montażowej.W komplecie dwa kluczyki,fotki mogę zrobić jutro jakby był ktoś zainteresowany.Za kufer zapłaciłem 250 zł,sprzedam go za 135 zł plus koszt wysyłki.Mogę wystawić na Allegro jeśli ktoś chce.

dexk1984
    Użytkownik

interesuja mnie wymiary wewnetrzne 35x35x50+

dubstep d^^b
    Zdjęcie profilowe 1984mariusz
    1984mariusz
    Użytkownik

Witam ja mogę polecić kufry firmy Awina mają dwa elementy mocujące jeden jest użyty podczas pierwszego zamontowania drugi zostaje na zapas ,sam drugi sezon jestem użytkownikiem takiego kuferka ,ceny nie są wygórowane poza tym mój model można odpiąć jednym naciskiem po przekręceniu kluczyka wygodne oraz wytrzymałe powiedziałbym nawet że trochę się rozciąga przy dużych zakupach 🙂

Mariusz
    Zdjęcie profilowe 1984mariusz
    1984mariusz
    Użytkownik

jak poszukasz to gdzieś taki jest cytuje Marka: Awina
    Pojemność: około 50 litrów
    Wymiary: 56 x 41 x 29 cm

W zestawie dostajemy:
    – kufer
    – 2 płyty mocujące
    – 2 jakieś szyny z nakrętkami i podkładkami
    – 2 kluczyki

Mariusz
    dexk1984
    Użytkownik

witam zakupilem kufer Awina o wymiarach 60 x 44 x 31 48 litrow i jak n skuter jest troszke duzy i jeden maly mankament z bliska nie widac switl tylniego i dordzcie co zrobic bo zapewno policja sie doczepic do tego moze

dubstep d^^b
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie