Który?(zipp,toros,romet,zumico,keeway)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Który?(zipp,toros,romet,zumico,keeway)

Tagi: ,

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 11 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe hades1988 hades1988 7 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe asfaltowy
    asfaltowy
    Użytkownik

Hej .Zwracam się do was z pytaniem który skuter wybrać?
    Oto kandydaci:
    Zipp parco
    Romet 727
    Toros el diablo
    Zumico quick
    router bassa
    Keeway Ry6
    Zipp toxic
    Toros f16
    Może macie inne propozycje na pierwszy skuter?

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Toros f16

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

toros f16. Przejedziesz 2000 km, potem wymienisz świecę za 15 zł, bo stara nie bedzie miała iskry, i jedziesz dalej na kolejne 2-3 tys. km.
    Wymieniasz oleje najpierw po 300 km, potem po każdych 2 tys.

Zdjęcie profilowe mxx_rs
    mxx_rs
    Użytkownik

Toros F16 !

PS. Myślałem, że nazwa nie ma nic wspólnego ze słynnym myśliwcem ale okazuje się, że jednak ma. Tak samo niezawodny i prawie tak samo szybki 😀 także – polecam 🙂

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48137] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48137/icon3.png[/IMG][/URL]
    Pisz po Polsku – Masz w pokoju regał czy regała ? Tak samo skuter a nie skutera !
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

keeway doklAsnie to hurricane

.. Bez polskich znak’o’w .

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Każdy poleca to co ma ;). Toros może nie jest taki zły, ale jakością znacznie odbiega od Keewaya. Ja mam Keewaya Hurricane, mój kolega RY6. Obaj jesteśmy zadowoleni ze skuterków. Żwawe i całkiem szybkie. Mój po zdjęciu 1 blokady leci 55 km/h. Kolega ma jeszcze jedną, a ciśnie mu 70. Rozpędza się do tej prędkości w jakieś 15 sekund. Pali tyle co chiński 2T. Jakieś 3,5l na setke. Ja mam przejechane prawie 9 tyś, kolega dopiero skończył docierać. Mi padła tylko linka od prędkościomierza i żarówka. RY6 wygląda znacznie lepiej od Torosa, ma silniczek 2T dzięki czemu ma dobre osiągi, jekość jest również lepsza. Torosik jest mały. Licznik oszukuje w nim niesamowicie. Nie wierz tym którzy piszą że ich F16 leci 80, bo to po prostu przczy prawom fizyki ;).

Tezia :*

Zdjęcie profilowe Mich4l
    Mich4l
    Użytkownik

Może używany, ale markowy? Z nowych to brał bym Keewaya albo ry6 albo Hurricnae.

asfaltowy
    Użytkownik

Aha.Jak wygląda docieranie skutera 2t?Mam ochotę na toxica albo torosa .jak eksploatować 2t i czy jak w starych motorkach trzeba robić mieszankę?

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

poczytaj kolego trochę forum, wszystko jest o docieraniu i używaniu silnika dwusuwowego. Mieszanki się nie robi, bowiem jest system dozownika.

Router WS 50 2013
    asfaltowy
    Użytkownik

Mich4l napisał:

Może używany, ale markowy? Z nowych to brał bym Keewaya albo ry6 albo Hurricnae.

Części do używanych markowych podobno drogie są

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie