Ktory z modeli Junaka mam wybrac 901, 901 RS czy 901Sport?

Witam wszystkich mam problem ktory model Junaka mam zakupic,ktory bedzie sprawial mi lepsza frajde i przyjemnosc z jazdy? oto modele 901,901 RS,901 Sport z gory dzieki :)

One się chyba niczym nie różnią poza wyglądem.Wybór jest prosty - wybierz ten który podoba Ci się najbardziej :)

Tak jak wyżej. Wszystkie mają wpakowany ten sam silnik. Może jedynie róznią się dzwiękiem i wyglądem.

Ja bym na twoim miejscu wziął wersję 901. Wygląda ładnie, a nie jak taki pseudo ścigacz.

Dzieki slicznie teraz przynmajmniej wiem na czym mam sie wzorowac z reszta skoro niczym sie nie roznia to ktorego bym nie wybral bedzie idealny.Ale wiecie co mam chec na Junakla 901 RS czy to sie oplaca...?

Junak 901 RS różni się jedynie wyglądem bo silnik ten sam, ale bądź co bądź to jest ładny :) Licznik jest o wiele ładniejszy i wgl, tylko ten tłumik mi nie pasuje ;d

No wlasnie mi tez ten tlumik niebardzo pasuje wolal bym ten co ma Junak 901 podniesiony do gory bo chodzi mi o to krory jest bardziej efektywniejszy i ladniej go slychac,ale najwazniejsze jest to by dobrze sie sprawowal i wywiazywal ze swoich obowiazkuw by sie nie psul i aby dawal przyjemnosc z jazdy :)

No sprawuję się lepszy ten, który ja posiadam czyli z normalnej wersji, ale zawsze możesz kupić taki tłumik jak uzbierasz więcej kasy : http://allegro.pl/tlumik-tuba-wydech-junak-901-122-barton-sprint-i2547488464.html :) Pozdrawiam i życzę udanego zakupu :)

Dzieki ogromne kolego widze ze ty rowniez pasionujesz sie motocyklami i badz co badz modelem Junaka powiem ci,ze ja tez sie juz do niego przekonalem i dla tego chce go miec,a moze jak czas pokaze zgadamy sie kiedys i zrobimy zjazd takich Junakow co ty na to...? bylo by super wymienic sie informacjasmi z innymi o tym modelu.Dzieki jeszcze raz czesc :)

Nie widzę problemu, ale napisz na priv więcej i skąd jesteś ;d

Czesc sluchaj mam pytanie aby szybciej jezdzic na junaku to co trzeba przy nim wymienic badz kupic?nie chodzi mi tu o jakies zawrotne predkosci,ale pisza ze mozna na junaku nawet 80kh jechac...jesli mozesz to doradz mi cos z gory dzieki czesc :)

Ja wymieniłem cylinder na 72 i do tego większa dysza 85 do gaźnika i teraz bez problemu 80 osiągnąłem :)

Wielkie dzieki za rade zobaczymy moze i mi to pomoze cos narazie do uslyszenia hej :)

Fajny 901rs

Wiem,ze jest fajny dla tego nim sie akurat zainteresowalem to moj model to moje male marzenie to moj cel,ktory byc moze juz za niedlugo osiagne....:))))

Jeszcze go nie masz ? ; d

Mnie tez uwziely Junaki i bede mial jednego z nich niedlugo :) Mam ten sam dylemat, ktory z tych 3 ale chyba wybiore wersje sport ;)

Hej wam chcialem sie pochwalic nowo nabytym Junakiem wiem,ze to troche mi nie wypada,ale mam w koncu mojego wymarzonego Junaka 901 RS jest swietny oczarowal mnie swa sylwetka,rozmiarami i co najwazniejsze swoimi osiagami wszystko chodzi i dziala bez zazutrzu przejechalem juz nim 150 km i jestem pod wielkim wrazeniem bo pomimo tego,ze ma cylinder 50-tki to rwie sie do jazdy z reszta ja sam nie moge usiedziec w miejscu i jesli mam jakas wolna chwile to odrazu jade w trase.Jesli moge to naprawde polecam ten model wszystkim naprawde nie pozalujecie jazda na tym junaku sprawia duzo przyjemnosci i ogromna radosc jazda na nim pozwala poczuc wolnosc ktorej nigdzie indziej nie znajdziecie to naprawde nieprawdopodobne uczucie z reszta jesli niesprobujecie to nigdy sie nie przekonacie ja polecam,ale decyzja nalezy do was.Milego popoludnia czesc