Który wydech lepiej kupić?

Witam wszystkich fanów Kymco.Mam Vitalkę i mam zamiar kupić i zmienić wydech.Wybrałem trzy modele.Chciałem byście poradzili mi który z nich kupić.Lub poradzili jakiś inny,z tym że na wydech chcę wydać max.400 zł. sklep.motor-land.com.pl/p-2572-uklad-wydech-tune-ex-kymco-s9-s.. kymcosklep.pl/.../uklad-wydechowy-tecnigas-trek-2t-do-kymco-supe.. sklep.motor-land.com.pl/p-354-uklad-wydechowy-tecnigas-next-r-k.. Po drugie z tego co wiem to w Wariatorze w Vitalce są rolki standard 8,5 gr.Jakie mam dać jak zmienię wydech na któryś z tych,słyszałem że 5 gr były by dobre.To prawda? Z góry dzięki za podpowiedzi i szerokość wszystkim.

rolki standardowe są 8,4g. Jak nie zmieniasz cylindra to kupuj Tecnigaz Next-R. Sam kiedyś na poważnie o tym tłumiku myślałem :)

Cylka nie ruszam nawet.Mam zamiar tylko wydech,rolki lżejsze wsadzić i to do wario standardowego.No może jeszcze sprężynki twardsze sprzęgła,ale to się jeszcze nad nimi zastanawiam.A rolki do Next-Ra to 5gr czy 6 z hakiem dać?Pozdro Madi.

z tłumikiem chyba są w zestawie ale będziesz musiał kombinować jakie dać :)
Pozdraw.

Ja bym Yasuni kombinował.

Razem z Tłumikiem rolki lżejsze w zestawie?Jak tak by było Madi to super extra by się okazało ;)Wiesz co Nick3y ile kosztuje nowy Yasuni?Ja na wydech chcę max 400zł wydać,a Yasuni to z prawie dwa razy tyle kosztuje chłopie.