Ktory wydech do HURAGANA?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Ja obstawiam Tecnigasa sprawdzony (jak dla mnie) i dobrze sprawujący się wydech. TT nie jest najlepszą propozycją..

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

A jak jest z brzmieniem poszczegolnych wydechow..? i ewentualnym wzrostem mocy 😀 (wiekszej niz na seryjnym tłumiku xD ) No i jeszcze regolacja…. który najprosciej wyregolowac… i czy sa jakos blokowane te tłumiki…. Pozdro 😯

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

No w tecnigasie są blokady 2 które musisz wyłamać. trudno powiedzieć jaki będzie wzrost mocy, jakiś będzie na pewno. Regulujesz rolkami(jak nie chce Ci się bawić to wsadź 1-2gramy lżejsze od seryjnych) a dzwięk ma bruuum? 🙄

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Dwie….? a konkretnie..? jest z tym jakis problem…? czy latwo jest te blokady zlikwidowac..? Pozdro 😯

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Powiem tak: Tecnigas Next R będzie się sprawować najlepiej, jednak nie wszystkim podoba się jego dźwięk. Blokady są troszeczkę trudne do zdemontowania, ale możesz kupić używanego tecnigasa ze zdjętymi blokadami na allegro. Druga pozycja to według mnie totalna klapa. A LeoVince TT – nie miałem z nim do czynienia, ale podobno wydaje przyjemny, basowy pomruk. Jeśli chodzi o osiągi to brałbym Tecnigasa.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

A jak to jest z tym Leo Vince TT ? Tez ma jakieś blokady…? I który bylby lepszy Leo czy Tecnigas… bo na aukcji koles napisal ze w przypadku Tecnigasa trzeba przerabiac mocowanie do karteru w huraganie… Pozdro 😯

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button