Ktory wydech do HURAGANA?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Ktory wydech do HURAGANA?

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Anonimowy

Ja obstawiam Tecnigasa sprawdzony (jak dla mnie) i dobrze sprawujący się wydech. TT nie jest najlepszą propozycją..

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Anonimowy

A jak jest z brzmieniem poszczegolnych wydechow..? i ewentualnym wzrostem mocy 😀 (wiekszej niz na seryjnym tłumiku xD ) No i jeszcze regolacja…. który najprosciej wyregolowac… i czy sa jakos blokowane te tłumiki…. Pozdro 😯

Anonimowy

No w tecnigasie są blokady 2 które musisz wyłamać. trudno powiedzieć jaki będzie wzrost mocy, jakiś będzie na pewno. Regulujesz rolkami(jak nie chce Ci się bawić to wsadź 1-2gramy lżejsze od seryjnych) a dzwięk ma bruuum? 🙄

Anonimowy

Dwie….? a konkretnie..? jest z tym jakis problem…? czy latwo jest te blokady zlikwidowac..? Pozdro 😯

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

Powiem tak: Tecnigas Next R będzie się sprawować najlepiej, jednak nie wszystkim podoba się jego dźwięk. Blokady są troszeczkę trudne do zdemontowania, ale możesz kupić używanego tecnigasa ze zdjętymi blokadami na allegro. Druga pozycja to według mnie totalna klapa. A LeoVince TT – nie miałem z nim do czynienia, ale podobno wydaje przyjemny, basowy pomruk. Jeśli chodzi o osiągi to brałbym Tecnigasa.

Anonimowy

A jak to jest z tym Leo Vince TT ? Tez ma jakieś blokady…? I który bylby lepszy Leo czy Tecnigas… bo na aukcji koles napisal ze w przypadku Tecnigasa trzeba przerabiac mocowanie do karteru w huraganie… Pozdro 😯

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie