Który wybrać wał oraz inne osprzęty >?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Który wybrać wał oraz inne osprzęty >?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe pasztet2012 pasztet2012 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe pasztet2012
    pasztet2012
    Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów 😉 jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość oraz proszę was o parę porad a mianowicie historia zaczyna się tak.
    Zakupiłem skuter mianowicie Peugeot Buxy 1994r od wujka jednak dzisiaj uszkodził mi się wał a dokładnie frez od strony wariator-a i mam pytania ;
    nr.1 Jaki wybrać wał ten http://moto.allegro.pl/wal-korbowy-peugeot-speedfight-buxy-vivacity-i2590440538.html czy jakiś inny ??
    nr.2 Co mógł bym jeszcze zmienić w swoim skuterku aby miał lepszy moment obrotowy / v-max ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi .

Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

cięższe rolki,odblokowany moduł,nowe sprzęgło,wariator,sprężynę centralną)sprężynki sprzęgła(Naraku,Polini lub Stage6)ile ci teraz jedzie max?

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

a co do wału kup jeden a porządny któryś z tych np.http://www.shop.mieloch.pl/szukaj,cSKUTERY,mPEUGEOT,l01_BUXY_50.bhtml?q=wa%C5%82+korbowy

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.
    Zdjęcie profilowe pasztet2012
    pasztet2012
    Użytkownik

Roli mam 9 chyba, cały jest odblokowany, sprzęgło i wario seryjka, sprężyna zielona, podejrzewam że między 70 a 80 ponieważ licznik nie działa dopiero co go kupiłem więc jeszcze go doprowadzam do stanu 🙂

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie