Który wybrać ... pomożecie ? ;-)

Witam.
Zawęziłem swoje poszukiwania do dwóch modeli 125-tek :
Pierwszy:
http://allegro.pl/sym-joyride-125-piaggio-x8-x9-yamaha-xmax-majesty-i6321337011.html
Drugi:
http://otomoto.pl/oferta/malaguti-madison-ID6yq9Gr.html
Proszę o opinie ... może ktoś miał do czynienia z tymi "kandydatami" ;-)
Pozdrawiam

lubie te teksty o koszcie rejestracji tylko 250zł... to dlaczego mnie to kosztowało prawie 500?
brałbym SYM-a. 9 lat młodszy. Proste

Panie Grupson, tylko że ten Malaguti ma silnik 150 cm3 , czyli trzeba mieć prawo jazdy,
A tak poza tym, Sym jest 9 lat młodszy , Malaguti za lekko ponad 3 latka skończy 20 tkę.
Ja bym brał Sym, osobiście mam Sym Fiddle II 125 i jest bezproblemowy w 100%.

Dziękuję za "podpowiedzi" ;-)
Malaguti ... sorry mój błąd zły link skopiowałem ;-) miałem inny z 125-tką.
Na SYM-a muszę troszkę poczekać (urlop sprzedającego) jeśli nie znajdę nic innego to skoczę po niego ;-)
Raz jeszcze dziękuję
Pozdrawiam

No to udanych zakupów, pamiętaj że oglądaj na chłodno.
Przejedź się skuterem 1-3 km, sprawdź hamulce, czy nie ma wycieków z silnika,
Sprawdź VIN czy zgadza się z tym w dowodzie rejestracyjnym i karcie pojazdu.
Jak skuter jest jeszcze na zagranicznych numerach rejestracyjnych bądź ich nie ma to OBLIGATORYJNIE jedź z tym skuterem na najbliższej jednostki policji aby Ci sprawdzili czy nie jest kradziony gdzieś w Europie (z doświadczenia wiem, że 30 % takich skuterów jest kradzionych).
Takie sprawdzenie jest bezpłatne, tylko trzeba być osobiście, na telefon nie sprawdzą.

Nie spisuj umowy tzw. na niemca, francuza bądź włocha - duże ryzyko że kupujesz skuter z tzw. wadą prawną i nikt ci tego nie zarejestruje.

PITERKOWIEC Wielkie dzięki za cenne uwagi ;-)
Posprawdzam wszystko tym bardziej że nie mam ciśnienia na szybki zakup ;-)
A z kontrola legalności na Policji.... no nie brałem pod uwagę - raz jeszcze dzięki ;-)
Podzielę się wrażeniami po wizycie u sprzedającego ... może pochwalę się zakupem ;-)
Pozdrawiam

Nie ma sprawy.