Który wariator

Skuter 4t motomar vison . Wymieniony cylek na 65 . Który wybrać wariator ten : http://moto.allegro.pl/wariator-malossi-multivar-4-takt-139qmb-qma-i2369142487.html
czy ten : http://moto.allegro.pl/wariator-polini-speed-control-gy6-4t-139qmb-139qma-i2385403738.html
Do polini chyba bym zalozył stozek polini jeszcze . PRosze o pomoc skuter jedzie 72 . Chce żeby szedł 80 i mial dobre przyśpieszenie . :D

Multivar chyba lepszy, ale speed też dobry. A co do Multivara nie możesz założyć stożka polini ? looooooool

to znaczy tak mam 200 zl do 300 dozbieram więdz akurat by mi starczylo na stożek polini i wario polini a tak tylko wario malosi . I pytanie czy polini dużo mniej v-max bd ? .

Człowieku z czaj to że nie musi myć stożek polini i wario polini. Nie ma różnicy ! Bierz Mulivar i stożek polini będzie ok. tylko do tego jeszcze odpowiednia regulacja gaźnika.

szyszu3 napisał:

Człowieku z czaj to że nie musi myć stożek polini i wario polini. Nie ma różnicy ! Bierz Mulivar i stożek polini będzie ok. tylko do tego jeszcze odpowiednia regulacja gaźnika.

Jemu chodzi o to, że Mutlivar jest droższy, więc zabraknie mu kasy na stożek, a jak kupi wariator Polini to mu starczy kasy jeszcze na stożek.

No ale jak chce mieć lepszy skuter, to lepiej troche dołożyć i kupić Multivar nie ?

Spokojnie chłopaki narazie mam 200 zl . Ej jak założe stożek i ten malosii to ile on mi poleci gdzieś ? i czy mi wał nie pójdzie i inne części sie nie posypią ?

stożek możesz pomiąć w założeniach, bo on nic do osiągów nie daje. Jak sam wariator zmienisz to osiągi się nie poprawią, jedynie będzie lepiej startował a v-max się raczej nie zmieni.

80 na godzinę? i dobre przyspieszenie? na cylku 65ccm? silnik się zasapie, zasmarka a i tak nie dobije do 80 na godzinę.

z 75-80 może pójdzie.

Czyli dużo mi nie da ten wariator ?

Tak szczególnie na przyśpieszeniu a na v-max-ie ok 5-10km/h to zależy też od rolek jak dasz 4,5-5,5 to się będzie zmieniać

obydwa sa dobre ale malossi chyba ciut lepsze