Który wariator do Airsala 80 ccm 4T.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #144219
    NevadaPL
    Użytkownik
    • 14
    • 46Postów:

    Witam, Kupiłam i założyłam cylinder airsal 80cc 4t. Do tego chciałabym kupić wariator. Wpadły mi 2 w oko:
    http://allegro.pl/polini-speed-control-wariator-silnik-4t-139qmb-gy6-i3513684703.html
    http://allegro.pl/wariator-malossi-multivar-4-t-i3455785810.html
    Który wariator byłby lepszy?
    I ile docierać tego airsala i przez ile km najlepiej?

    Chciałabym mieć mega przyśpieszenie i vmax ok. 75-80km\\h.

    #144223
    eadem
    Uczestnik
    • 11
    • 2 328Postów:

    Takie pytanie przy okazji mam – jaką głowicę do tego Airsala wzięłaś? 🙂

    #144245
    NevadaPL
    Użytkownik
    • 14
    • 46Postów:

    Dopłaciłem 100zł i dostałem głowice dostosowaną do airasla.a

    #144248
    Chinol_180
    Uczestnik
    • 2
    • 638Postów:

    Koleś, ale jesteś beret, taki z tą mini antenką, jak w tych latach osiemdziesiątych. 😀

    Jesteś pewnie przedstawicielem handlowym i opychasz tutaj młodym, naiwnym i za taką sporą już kaskę-konkret produkty z tej tzw. wyższej półki?
    Brawo, wkleiłeś jako swojego awatara zdjęcie jakiejś tam niby gimbusiary z innego portalu (podpis jest jednak widoczny na foto) i siejesz nieco zamęt tutaj (no, próbujesz raczej). 😛

    Hej, panna, ale ty masz tutaj rozdwojenie osobowości, to ona, to on, on, ona, o ho ho, masz może schizofrenię (to się da leczyć psychotropami) czy też może przełożony kazał ci opchnąć minimum 30 kompletów po minimum 300 zeta na tzw. wczoraj i dlatego tu biedny misiu zalegasz?

    Napisz, że nie mam racji, to już ja cię sobie wyniucham (spokojna twoja rozczochrana jak to zrobię). ;P

    Sprzedawaj swój towar, ale nie wciskaj tutaj innym takiego kitu. ;P

    #144253
    eadem
    Uczestnik
    • 11
    • 2 328Postów:

    NevadaPL napisał:

    Dopłaciłem 100zł i dostałem głowice dostosowaną do airasla.a

    No tak właśnie sam nie wiem, z kim mam do czynienia XD
    Ale cóż, Airsal zły nie jest to akurat fakt. Natomiast dobrać do niego odpowiednią głowicę to już inna sprawa ponoć.

    #144257
    NevadaPL
    Użytkownik
    • 14
    • 46Postów:

    przez telefon zamowilem do tego glowice i powiedzialem zeby mi dobrali.

    #144266
    dawid102
    Uczestnik
    • 7
    • 75Postów:

    Chinol_180 napisał:

    Koleś, ale jesteś beret, taki z tą mini antenką, jak w tych latach osiemdziesiątych. 😀
    Jesteś pewnie przedstawicielem handlowym i opychasz tutaj młodym, naiwnym i za taką sporą już kaskę-konkret produkty z tej tzw. wyższej półki?
    Brawo, wkleiłeś jako swojego awatara zdjęcie jakiejś tam niby gimbusiary z innego portalu (podpis jest jednak widoczny na foto) i siejesz nieco zamęt tutaj (no, próbujesz raczej). 😛
    Hej, panna, ale ty masz tutaj rozdwojenie osobowości, to ona, to on, on, ona, o ho ho, masz może schizofrenię (to się da leczyć psychotropami) czy też może przełożony kazał ci opchnąć minimum 30 kompletów po minimum 300 zeta na tzw. wczoraj i dlatego tu biedny misiu zalegasz?
    Napisz, że nie mam racji, to już ja cię sobie wyniucham (spokojna twoja rozczochrana jak to zrobię). ;P
    Sprzedawaj swój towar, ale nie wciskaj tutaj innym takiego kitu. ;P

    Popieram cię raz pisze po męsku raz po babsku. Nie wiadomo jak doniego lub niej się odnosić

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button