Który Skuter Lepszy ?

Siemka mam 14 lat zdałem niedawno na karte motorowerową.
Potrzebuje pomocy bede miał niedługo skutera ale nie wiem którego wybrać.
Który Lepszy ??
Romet Router City Line 50
lub
Toros F16(EKO)

To jest kolego to samo tylko występuje pod inną nazwą, więc kieruj się tylko wyglądem ;)

Romet Router City Line 50 niebieskiego kupiłem w media expert za 1999 zł jakiś 1 tydzień temu sprawuje sie fajnie ma silnik 4-sów moc 3,5 km , a skuter Toros F16(EKO) jest źle składany zobacz sobie na romet bassa czy ZIPP Basic wszystkie są praktycznie takie same bo są w produkcji masowej city line 50 jest jedyny w swoim rodzaju ale napisze ci coś o tym Toros F16(EKO) jest chyba w media expert za 1600 zł ma dwa chamulce bębnowe city linge ma 1 tarczowy moc ma 3 km . Lepszy chyba romet router city line 50 polecam niebieski.:)

Skuter, nie skutera

Nie kupuj skutera, który ma oba hamulce bębnowe.

Polecam City Line naprawdę fajny sprzęcik sam mam go od czerwca w czarnym kolorze :)

maxell napisał:

Nie kupuj skutera, który ma oba hamulce bębnowe.

dlaczego ma nie kupać skutera z hamulcami z bębnowymi ?

Mój Toros F16 hamuje jak auto - hamulce żyleta!

maxell napisał:

Nie kupuj skutera, który ma oba hamulce bębnowe.

Nie wiem jaki ty widzisz problem w hamulcach bębnowych. Kwestia dobrego wyregulowania, i naprawdę dobrze hamują. Ostatnio miałem zdarzenie, leciałem moją Bassą 60 KM/H i trafiłem na gościa który rozmawiał przez telefon i zamiast najpierw włączyć kierunkowskaz to zaczął gwałtownie hamować. 2 hamulce do końca i skuter jakby wbił się w asfalt. Zatrzymał się od razu.

A co do skutera to polecił bym Ci Routera ;]

Patryk ma rację, ja nie wiem co się ludzie do tych bębnów czepili, w motocyklach o większej pojemności, np Jawie TS 350 montowano dwa bębny i się normalnie jeździło i hamowało. Dobra regulacja przede wszystkim.