Który Motorower?

Siema mam pytanie który motorower opłaci mi się kupić? Mama musi już wiedzieć ile pieniędzy zbierać ;) 1. Zipp Neken 50 2. Zipp Xrace 50 3. Zipp Pro 50

Wszystkie mają takie same silniczki więc mają podobne osiągi. Pro 50 jest chyba najcieższy ale też najładniejszy ;). Kolega go ma i jest całkiem wygodny i bardzo duży. Mam 182 cm i czuje się na nim całkiem komfortowo. Jest też najdroższy. Jednak jak masz sporo kasy to może zastanów sie nad jakimś markowcem. Kolega od Pro 50 ma przejechane 1000 km i wymienia cylek bo nie ma mocy ;). Ja mam Yamahę TZR i naprawdę polecam :). Droższa ale jednak płacisz za jakość nieporównywalną z Zippem ;). Ten sam kumpel po przejażdżce powiedział że to demon :).

Też polecam wybrać jakąś używkę TZRki, RS50, Derbi GPR, są mocniejsze, ładniejsze, lepiej wykonane, mają tylko parę wad, np. kosiarkowy dźwięk 2T, większe spalanie od 4T, potrzeba dolewania oleju do benzyny.

Tylko jest jeden problem musi byc to 50 i mama nie zgadza się na uzywke woli minowego kupić do 4500zł ;/

Weź Zipp X Race - dobry motorower który przy odrobinie dbałości posłuży naprawdę długo. Ewentualnie Romet Zetka 50.

Czemu się tak napalasz na X-Race Michale? ;) Wszystkie maja takie same silniczki i wszystkie posłużą mniej więcej tyle samo, zależy jak się go traktuje. Zetka to już troche inna historia bo ma pionowy cylinder.

Michalk001 napisał:

Weź Zipp X Race - dobry motorower który przy odrobinie dbałości posłuży naprawdę długo. Ewentualnie Romet Zetka 50.

Przecież ten X-Race jest jeszcze brzydszy od Twojego Salmo, a ma to samo w środu i nadal pozostaje gównianym szrotem.

Powiedz mamie że to motor dla Ciebie i nie chcesz jeździć czymś co się toczy i błyszczy jak zabawka dla dzieci.

Przestańcie polecać te chińskie gówniane wynalazki w cenach 4k++
Ludzie proszę was... sami byście tego nie kupili, ale polecacie.

Prawda jest taka że to jest jedno wielkie gówno, do tego jest krową.
Owiewki pękają od wstrząsów, ledwo co to rusza i rozbuja się do 70km/h z szybkoscią dźwięku... Echh szkoda słów.

od siebie to mogę dodać jedynie , że jak już kilka razy widziałem jak to się zbiera- krótko mówiąc -masakra- przyspieszenie to chyba 2 min do 50km/h ,nawet skuter 4T automat we 2 osoby ma lepsze przyspieszenie od tych biegowych, ostatnio jak jeździłem bartonem orlando 2T mojego brata to to już miało odejście - do 60 km/h rozpędzał się chyba z 6 sekund.

Mój Router WS50(4T) bez problemu wygrywa z kymco agility 50t(2T)...

hidden chyba że twój router jest w pełni odblokowany a kymco w pełni zablokowane

Przepraszam bardzo czy ja napisałem że motorower ma byc szybki nie! chciałem się dowiedzieć w którym jest dobry silnik np: wytrzymały , małoawaryjni itp. Ja nie chce się ścigac po co to komu , i potem niech się ludzie nie dziwią że są wypadki . A rkos m akurat xrace się podoba i co z tego że jest wolny nie wiem jak ty ale ja nie lubie szybkiej jazdy , mi wystarczy 70 km/h ..

Polecam Bartona Sprinta za 3500 nowy! I naprawdę fajna maszynka. Zerknij sobie tego Bartonka i napisz nam co o nim sądzisz ;p

damianperla9... napisał:

Przepraszam bardzo czy ja napisałem że motorower ma byc szybki nie! chciałem się dowiedzieć w którym jest dobry silnik np: wytrzymały , małoawaryjni itp. Ja nie chce się ścigac po co to komu , i potem niech się ludzie nie dziwią że są wypadki . A rkos m akurat xrace się podoba i co z tego że jest wolny nie wiem jak ty ale ja nie lubie szybkiej jazdy , mi wystarczy 70 km/h ..

mi chodziło o przyśpieszenie.

A tak w ogóle to chcesz go do miasta?
Jeśli tak to wydaje mi się, że lepiej kupić skuter z automatem, mnie na przykład wkurza zmiana biegów na światłach, które są dość często porozstawiane.

nie bierz skutera bo po sezonie ci sie znudzi. Ja też brałbym używaną ale markową jakość. Mowisz ze wystarczy ci 70km/h? ten x-race to pewnie nawet 60 nie pojedzie :/. Mowie ci bierz markowego.

Chciałbym jeżdzić po mieście na skuterkach będe się nudzil , wole biegówke bo nie można się nudzić oraz bardziej podoba mi się ten basowy ryk silnika a nie jak kosiarka w skuterach (taka jest moja opinia) . Xrace odblokowany jedzie 70 km/h i niestety na markowy sprzęt mnie niestać , kiedys mogłem sobie pozwolić nawet na yamahe ale teraz jest kłopot finansowy u mnie w rodzinie ;/

nikt nie zmusza cię do kupowania skutera albo markowca, każdy dodał jedynie swoją opinię,ale wybór należy tylko do ciebie i to ty powinieneś kupić to co chcesz,jeśli podoba ci się Xrace to go bierz.

Przymierz się do Rometa RR :D

Hej, nie umiem zrobic tematu to sie zglosilem tutaj. Mam pytanie jaki motorower wybrac uzywany/nowy 2t/4t i dajcie jakies propozycje na motoroweki do 4500/5000 zl, to bedzie moj pierwszy motorower, jezdzilem wczoraj na zipp pro 50 i yamaha tzr 50 (jako pasażer) i powiem ze yamasza lepiej sobie radzi od tego "super" zippa. Z góry dzieki

Basowy ryk silnika ^^, może trochę na czwórce przy ponad 8tysiącach obrotów. (139FMB 4T)

@hameto
Z 50 "ścigaczów" najlepsza według mnie jest Yamaha TZR50, Aprilia RS50 i Derbi GPR.