KTÓRY MOTOROWER WYBRAĆ !

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? KTÓRY MOTOROWER WYBRAĆ !

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe benekpe benekpe 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #114441 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe rebeluch
    rebeluch
    Użytkownik

Mam do wyboru 4 motorowey . są nimi :
    -Benzer Yankee
    – Benzer Shaft
    – Romet Router WS 50
    – GB Street
    Co radzicie mi wybrać ( chodzi mi o moc KM, osiągi, v-max)
    Jeżdzę w dwójkę w mieście i terenie. Który dłużej mi posłuży, będzie zrywny, szybki i bezawaryjny. ???

#114445 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Wszystkie, które podałeś to w zasadzie to samo ChRL…obliczone na dwa, góra trzy sezony…
    Ale czemu akurat te chińskie modele? Jakim budżetem dysponujesz?

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #114446 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Im_Jurek
    Im_Jurek
    Użytkownik

ależ się wkopałeś – silniki mają te same – różnice tylko w owiewkach i w ramie, ale niech lepiej znawcy się wypowiedzą ..

#114450 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Michalk001
    Michalk001
    Użytkownik

benekpe napisał:

Wszystkie, które podałeś to w zasadzie to samo ChRL…obliczone na dwa, góra trzy sezony…
    Ale czemu akurat te chińskie modele? Jakim budżetem dysponujesz?

2-3 czy więcej sezonów to zależy tylko od poszanowania sprzętu. Mój ma 3 lata i według niektórych powinien już iść na emeryturę a wygląda i jeździ jak nowy. Co do wyboru to silnik i mechanika jest taka sama. No i nie oczekuj od nich mega osiągów – te silniczki nie są demonami mocy – za to przy odrobinie zadbania odwdzięczą się bezawaryjnością i spalaniem rzędu 2l/100km lub mniej.

Zipp Salmo: przebieg 57459km: sezon 2010 – 3321km, sezon 2011 – 6870km, sezon 2012 – 7467km, sezon 2013 – 8130km, sezon-2014 – 8840km, sezon 2015 – 6887km, sezon-2016 – 7081km. sezon 2017 – 3855km. sezon 2018 – 3991km. sezon 2019 – 1007km.
    #114455 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Chciałem tylko zwrócić uwagę, że ceny mniej markowych sprzętów powoli doganiają ceny tych bardziej markowych. Za dodatkowych kilka stówek można już mieć coś bardziej markowego, co zapewni nam dłuższą i mniej awaryjną jazdę… Czasami warto dwa razy przemyśleć swój wybór. Ja wiem, że jak ktoś się na coś już napali, to trudno go odwieść od tego wyboru. Moja rada do autora wątku – poczytaj archiwalne podobne tematy, być może zrozumiesz, że warto pomyśleć o innych modelach…

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: KTÓRY MOTOROWER WYBRAĆ !
Informacje o Tobie: