Który maxiskuter wybrać? Bardzo proszę o pomoc.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    controlshoppl
    Użytkownik

Witam

Jestem nową osoba na forum.
    Przymierzam się do zakupu maxiskutera, chciałbym spytac Was czy którys z ponizszych jest najlepszy i warto od niego zaczac swoja przygode z maxuskuterami?

Aprilla Atlantic
    Piaggio x9
    Suzuki Burgman
    Peugeot Satelis

Chcę wydać max 4500 zł, który z nich jest najbardziej godnym uwagi?

Anonim
    Nieaktywny

A jaka pojemność wchodzi w grę?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

benekpe
    Użytkownik

Zdecydowanie coś w 400ccm lub więcej. Poniżej to są zabaweczki a nie maxiskutery.

Anonim
    Nieaktywny

Dasz mu szansę się wypowiedzieć czy kupujesz za niego? 🙂
    Nie każdy potrzebuje litrowego motocykla, miej to na uwadze.

ziomek1
    Użytkownik

satelis

controlshoppl
    Użytkownik

W osteczności może to być 125 ccm, ale wolałbym cos wiekszego. Tu gdzie mieszkam jest bardzo górzyście, ja ważę 93 kg wieć moc się przyda.

benekpe
    Użytkownik

Autor wątku pyta o radę, więc mu ją udzieliłem. Nie napisał nic o posiadanych uprawnieniach albo o ich braku.
    Chce rzeczowej odpowiedzi, niech doprecyzuje pytanie, określi preferencje i oczekiwania od maszyny.

benekpe
    Użytkownik

Skuter w pojemności 125ccm na niecałe 10KM – to zdecydowanie za mało, by po górzystym terenie jechać dynamicznie i zarazem komfortowo.

Anonim
    Nieaktywny

Burgmana w tej pojemności do 250 nie bierz.
    Osobiście polecam Piaggio X9 250. Nie 180 ale właśnie 250.
    Zaleta – tanie części i łatwy do nich dostęp.
    Peugeocik ładny, ale jak z serwisem to nie mam pojęcia, Piaggio zrobią Ci wszędzie.
    Z Aprillą może być podobnie jak z Peugeotem.

controlshoppl
    Użytkownik

mówisz że Piaggio…wszystkie sa ciekawe, Piaggio tez bardzo mi sie podoba, ale wyglad to nie wszystko, jak z awaryjnością X9, wiecie coś?

controlshoppl
    Użytkownik
    benekpe
    Użytkownik

A nie myślałeś o jakimś turystycznym motocyklu? Honda Transalp, Varadero. W teren Górzysty idealne – silniki w układzie V, terenowy bieżnik opon… Wygodna pozycja w siodle no i ta moc drzemiąca w silniku 🙂

Anonim
    Nieaktywny

benekpe napisał:

Zdecydowanie coś w 400ccm lub więcej. Poniżej to są zabaweczki a nie maxiskutery.

A czemu te powyżej 400 są takie niezabaweczki? Co sie liczy, moc waga, vmax, wymiary?

controlshoppl
    Użytkownik

Kurcze, moje wczesniejze doswiaczenia z motorami to skutery 50tki i kilka przejazdzek wiekszymi skuterami ktore przypadly mi do gustu. Prawko mam od niedawna, boje sie troche takich motorów o ktorych piszesz. Skuter przydalby mi sie na krotkie dojazdy do pracy, niedalekie wycieczki weekendowe po okolicach. Taki skuter kojarzy mi sie z latwościa prowadzenia, przyjmnoscia z jazdy dzieki automatycznej skrzyni biegów. Chce mieć wygodną pozycję za kierownicą, nie zalezy mi na bardzo szybkiej jezdzie.

monek100
    Użytkownik

jak dla mnie automatyczna skrzynia właśnie wyklucza frajde z jazdy- gaz, hamulec, gaz, hamulec.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button