Który chińczyk

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #297069
  psrus
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Chciałbym kupić swój pierwszy motorower 50 ccm, mam zamiar kupić chińczyka (nowego) bo i tak nie mam zamiaru nim dużo jeździć ani go zbytnio forsować, powiedzmy że chciałbym wydać na niego do 5000 zł, przeglądając różne modele zastanawiam się nad:
  – Barton Fighter lub Barton Fighter Eco (ten pierwszy chyba lepszy ale już go chyba nie produkują i nie wiem czy idzie gdzieś jeszcze nowego dostać, on też najbardziej mi się podoba)
  – Romet Router WS 50
  – Zipp Neken
  – Junak 901 F
  Mam więc pytanie, czy między tymi chinolami mogą być jakieś szczególne różnice w jakości, czy raczej wszystko to to samo? Możecie też polecić jakieś inne motorki podobne do tych, jeśli znacie.

  #297070
  paci
  Moderator
  • Postów: 5 812

  Romet Router WS 50,Barton Fighter Eco to to samo jak i Zipp Neken Barton Fighter to to samo,Junak 901 F ma pojedyńcza ramę więc tamte są sztywniejsze,jednym slowem jeden ch kup najtańszy:)

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #297087
  psrus
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Mam jeszcze takie pytanie, czy wszystkie tego typu motorowery mają fabrycznie blokadę do 45 km/h, i na ile taka blokada jest blokadą rzeczywiście do 45?

  #297088
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 977

  wszystkie bo prawo tego wymaga.
  I blokady robią swoje. 45-50km/h kończy się jazda.

  #298913
  psrus
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Mam jeszcze pytanie trochę niezwiązane z tematem, mam prawo jazdy kat. B, nigdy nie jeździłem na tego typu maszynie, czy jestem w stanie sam opanować jazdę na motorowerze (skoro prawo twierdzi że umiejąc jeździć samochodem mogę też jeździć tym), czy np. wykupić sobie jakieś godziny żeby się nauczyć jeździć, w jakimś OSK?

  #298924
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 977

  to jest pytanie raczej do ciebie a nie do nas. skąd mamy wiedzieć co jesteś w stanie opanować a co nie? 🙂
  Skoro masz wątpliwości wykup sobie godzinke lub dwie na placu lub przejedź się skuterem u kogoś.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button