Który chińczyk

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    psrus
    Użytkownik

Chciałbym kupić swój pierwszy motorower 50 ccm, mam zamiar kupić chińczyka (nowego) bo i tak nie mam zamiaru nim dużo jeździć ani go zbytnio forsować, powiedzmy że chciałbym wydać na niego do 5000 zł, przeglądając różne modele zastanawiam się nad:
    – Barton Fighter lub Barton Fighter Eco (ten pierwszy chyba lepszy ale już go chyba nie produkują i nie wiem czy idzie gdzieś jeszcze nowego dostać, on też najbardziej mi się podoba)
    – Romet Router WS 50
    – Zipp Neken
    – Junak 901 F
    Mam więc pytanie, czy między tymi chinolami mogą być jakieś szczególne różnice w jakości, czy raczej wszystko to to samo? Możecie też polecić jakieś inne motorki podobne do tych, jeśli znacie.

paci
    Moderator

Romet Router WS 50,Barton Fighter Eco to to samo jak i Zipp Neken Barton Fighter to to samo,Junak 901 F ma pojedyńcza ramę więc tamte są sztywniejsze,jednym slowem jeden ch kup najtańszy:)

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

psrus
    Użytkownik

Mam jeszcze takie pytanie, czy wszystkie tego typu motorowery mają fabrycznie blokadę do 45 km/h, i na ile taka blokada jest blokadą rzeczywiście do 45?

Wombat
    Moderator

wszystkie bo prawo tego wymaga.
    I blokady robią swoje. 45-50km/h kończy się jazda.

psrus
    Użytkownik

Mam jeszcze pytanie trochę niezwiązane z tematem, mam prawo jazdy kat. B, nigdy nie jeździłem na tego typu maszynie, czy jestem w stanie sam opanować jazdę na motorowerze (skoro prawo twierdzi że umiejąc jeździć samochodem mogę też jeździć tym), czy np. wykupić sobie jakieś godziny żeby się nauczyć jeździć, w jakimś OSK?

Wombat
    Moderator

to jest pytanie raczej do ciebie a nie do nas. skąd mamy wiedzieć co jesteś w stanie opanować a co nie? 🙂
    Skoro masz wątpliwości wykup sobie godzinke lub dwie na placu lub przejedź się skuterem u kogoś.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button