Którą Derbi Sende wybrać

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #717660
    warningdeadpl
    Uczestnik
    • 2
    • 5Postów:

    Witam, mam zamiar zakupić Derbi sendę i mam obecnie 2 na oku

    Derbi senda x-treme drd sm 2014r – 4300zł
    wygląda mi na oryginalny cylinder (nadal zamontowany podajnik oleju) i jedyne co zmienione to wydech na firmy leovince a dokładnie model V6 (a przynajmniej tak wygląda)i kierownica na akcesoryjną. 17873 przebiegu (nie wiem czy licznik elektroniczny jako ostatnią cyfrę pokazuje metry czy nie), ogłoszenie ma prawie miesiąc. mam do niej ok 130km

    i

    Derbi senda xtreme sm 2011r – 4700zł
    Pełna seria, według właściciela nawet jeszcze nie odblokowana, 17kkm przebiegu, uszkodzony prędkościomierz, ogłoszenie dość nowe więc myślę że można sporo ugrać. mam do niej ok 60km

    Jest ktoś w stanie doradzić mi czym różni się wersja drd od zwykłej za wyjątkiem tylnego wahacza (w drd jest coś na wzór prolinka a w zwykłej normalny wahacz) i zawieszenia z przodu (w drd grubsze lagi). I czy można bez większego problemu przełożyć do przodu koła 21″ (chcę z sm zrobić bardziej enduro a wersji fabrycznych enduro nie ma zbyt wiele w okolicy). I czy ewentualna modyfikacja licznika jest problematyczna czy nie?

    #717663
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    ta druga bliżej. wiec ja pojedź oglądać. dowiedz sie czy uszkodzony prędkościomierz czy tez licznik przebiegu i te 17 tys km to było ale 4 lata temu

    #718211
    belfegorek
    Uczestnik
    • 0
    • 1Postów:

    Witam! Mam problem z moim skuterem, kupiłem niedawno skuter keeway focus/rx8 tak jest w dowodzie. A na owiewkach fact i tu moje pytanie czy jest możliwość rozkodować vin TSYTABMP27B036681 żeby sprawdzić który to model. Ponieważ nie wszystkie części są takie same a potrzebuję remont zrobić.
    z góry bardzo dziękuję
    Grzegorz

    #718212
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    ale co to ma wspólnego z Derbi Sendą o której jest temat?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button