Kto zamówił naklejkę?

Cześć. Kto z Was tu obecnych już je zamówił?

Ja wysłałem zaadresowana kopertę ze znaczkiem tydzień temu jako prio i dziś już ją przykleiłem. Zrobie foto i wrzuce. Dziękować:DD

A propos. Teraz można również nabyć naklejki za pośrednictwem Allegro.pl. Koszt 1 PLN.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=959914398

Przy zakupie jednego kompletu cena wysyłki jest wyższa, niż wartość naklejki, warto szukać kogoś, kto też by chciał zamówić;p Jeśli chodzi o mnie, chyba się skuszę, przekaz jest pozytywny:)

Przy zakupie jednego kompletu cena wysyłki jest wyższa, niż wartość naklejki, warto szukać kogoś, kto też by chciał zamówić;p Jeśli chodzi o mnie, chyba się skuszę, przekaz jest pozytywny:)

Dlatego warto od razu zamówić dwa:)

Ja zamówie także, ale z odbiorem osobistym przy spotkaniu :)

Ja zamówie także, ale z odbiorem osobistym przy spotkaniu :)

Jasne, zapraszam:)

WELCOME :)

odbierałem osobiście nakLEjki od Leszka ,dla siebie i znajomych

(jak dorwę grubego to zrobię fotkę - PRZYKLEIŁ SOBIE NA HONDZIE GOLD WING)

WELCOME :)
PRZYKLEIŁ SOBIE NA HONDZIE GOLD WING)

Przecie to szatan, a nie skuter! :D

Witam
Co do tych naklejek to ja myślę że to bardzo zły pomysł. rozmawiałem o tym z kilkoma kierowcami i też są tego samego zdania że potraktowaliby to jako prowokację i niektórzy złośliwi by zajechali drogę. nie róbmy z siebie nie wiadomo kogo samochody i tiry maja dużą przewagę i lepiej zamiast prowokować spróbujmy się pogodzić z nimi bo i tak kierowcy motorów motorowerów i skuterów są dosyć nie lubiani przez kierowców samochodów. znam przypadek kolo poznania na piątce koleś jechał na motorze na tylnym kole (omijając kilku kilometrowy korek) i wszyscy potraktowali to jako szyderę i ktoś się wkurzył i zajechał mu drogę domyślcie się jak to się skończyło.

Witam
Co do tych naklejek to ja myślę że to bardzo zły pomysł. rozmawiałem o tym z kilkoma kierowcami i też są tego samego zdania że potraktowaliby to jako prowokację i niektórzy złośliwi by zajechali drogę. nie róbmy z siebie nie wiadomo kogo samochody i tiry maja dużą przewagę i lepiej zamiast prowokować spróbujmy się pogodzić z nimi bo i tak kierowcy motorów motorowerów i skuterów są dosyć nie lubiani przez kierowców samochodów. znam przypadek kolo poznania na piątce koleś jechał na motorze na tylnym kole (omijając kilku kilometrowy korek) i wszyscy potraktowali to jako szyderę i ktoś się wkurzył i zajechał mu drogę domyślcie się jak to się skończyło.

Jasne, każdy ma prawo do swojego zdania. Dlatego nikt nikomu niczego nie nakazuje, a robi to w zgodzie z własnym sumieniem.
Mam tylko takie pytanie, jak można komuś zajechać drogę, skoro skuter stoi przed Tobą? Przecież to naklejka na tylni błotnik:)

Witam
Co do tych naklejek to ja myślę że to bardzo zły pomysł. rozmawiałem o tym z kilkoma kierowcami i też są tego samego zdania że potraktowaliby to jako prowokację i niektórzy złośliwi by zajechali drogę. nie róbmy z siebie nie wiadomo kogo samochody i tiry maja dużą przewagę i lepiej zamiast prowokować spróbujmy się pogodzić z nimi bo i tak kierowcy motorów motorowerów i skuterów są dosyć nie lubiani przez kierowców samochodów. znam przypadek kolo poznania na piątce koleś jechał na motorze na tylnym kole (omijając kilku kilometrowy korek) i wszyscy potraktowali to jako szyderę i ktoś się wkurzył i zajechał mu drogę domyślcie się jak to się skończyło.

Jasne, każdy ma prawo do swojego zdania. Dlatego nikt nikomu niczego nie nakazuje, a robi to w zgodzie z własnym sumieniem.
Mam tylko takie pytanie, jak można komuś zajechać drogę, skoro skuter stoi przed Tobą? Przecież to naklejka na tylni błotnik:)

Ja jeżdżę do pracy skuterem wiec codziennie o tej samej godzinie jeżąc na pewno spotka się tych samych kierowców.
Poza tym mi chodzi o ogólne budowanie większej nienawiści wśród kierowców.

Maniek nie chcesz to nie przyklejaj i tyle! Twoje teksty to jakaś mania prześladowcza.

p.s
to co zrobił ten kierowca nie świadczy,źle o kierowcy motoru tylko o braku mózgu u kierowcy auta.

Ja sobie chyba kupię przez allegro ;)
Tylko nie wiem czy bd pasować do mojego Malaguti ;P

Ja sobie chyba kupię przez allegro ;)
Tylko nie wiem czy bd pasować do mojego Malaguti ;P

Najwyżej odkleisz :D Nie będzie śladu:)

Witam
Co do tych naklejek to ja myślę że to bardzo zły pomysł. rozmawiałem o tym z kilkoma kierowcami i też są tego samego zdania że potraktowaliby to jako prowokację i niektórzy złośliwi by zajechali drogę. nie róbmy z siebie nie wiadomo kogo samochody i tiry maja dużą przewagę i lepiej zamiast prowokować spróbujmy się pogodzić z nimi bo i tak kierowcy motorów motorowerów i skuterów są dosyć nie lubiani przez kierowców samochodów. znam przypadek kolo poznania na piątce koleś jechał na motorze na tylnym kole (omijając kilku kilometrowy korek) i wszyscy potraktowali to jako szyderę i ktoś się wkurzył i zajechał mu drogę domyślcie się jak to się skończyło.

TO weź człowieku nie jeździj skuterem, żeby nie drażnić kierowców.

a mozna zamowic mniejsza taka 6x6 :)

a mozna zamowic mniejsza taka 6x6 :)

Niestety nie:(
12x12 to rozmiar idealnie pasujący do błotnika poniżej tablicy większości skuterów.

Być może naklejki Skuterowo.com będą 6x6. Wkrótce oddajemy je do druku.

Może i mam jakaś manie czy coś :) sorry ale jadę ulica jest ograniczenie do 20 czy 30 jadę często wtedy 40-45 :) a oni mnie wyprzedzają jadać jakieś 70 po to żeby przede mna zwolnic do 30 lub przed garbem do 5ciu... (ja garby omijam)

To normalne, nie trzeba jeździć skuterem, aby doświadczać takiego zachowania. Nie słyszaleś o chamstwie na polskich drogach?