Kto zamówił naklejkę?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #75 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769

Cześć. Kto z Was tu obecnych już je zamówił?

#89 Reply
    Yamahamen
    Uczestnik
    • 6

Ja wysłałem zaadresowana kopertę ze znaczkiem tydzień temu jako prio i dziś już ją przykleiłem. Zrobie foto i wrzuce. Dziękować:DD

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#170 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769

A propos. Teraz można również nabyć naklejki za pośrednictwem Allegro.pl. Koszt 1 PLN.
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=959914398

#172 Reply
    Natalia
    Użytkownik
    • 0

Przy zakupie jednego kompletu cena wysyłki jest wyższa, niż wartość naklejki, warto szukać kogoś, kto też by chciał zamówić;p Jeśli chodzi o mnie, chyba się skuszę, przekaz jest pozytywny:)

#173 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769

Przy zakupie jednego kompletu cena wysyłki jest wyższa, niż wartość naklejki, warto szukać kogoś, kto też by chciał zamówić;p Jeśli chodzi o mnie, chyba się skuszę, przekaz jest pozytywny:)

Dlatego warto od razu zamówić dwa:)

#176 Reply
    wojtas_1987
    Użytkownik
    • 6

Ja zamówie także, ale z odbiorem osobistym przy spotkaniu 🙂

#178 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769

Ja zamówie także, ale z odbiorem osobistym przy spotkaniu 🙂

Jasne, zapraszam:)

#216 Reply
    agekon
    Użytkownik
    • 1

WELCOME 🙂

odbierałem osobiście nakLEjki od Leszka ,dla siebie i znajomych

(jak dorwę grubego to zrobię fotkę – PRZYKLEIŁ SOBIE NA HONDZIE GOLD WING)

#217 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769

WELCOME 🙂
    PRZYKLEIŁ SOBIE NA HONDZIE GOLD WING)

Przecie to szatan, a nie skuter! 😀

#218 Reply
    ManiekM97
    Użytkownik
    • 1

Witam
    Co do tych naklejek to ja myślę że to bardzo zły pomysł. rozmawiałem o tym z kilkoma kierowcami i też są tego samego zdania że potraktowaliby to jako prowokację i niektórzy złośliwi by zajechali drogę. nie róbmy z siebie nie wiadomo kogo samochody i tiry maja dużą przewagę i lepiej zamiast prowokować spróbujmy się pogodzić z nimi bo i tak kierowcy motorów motorowerów i skuterów są dosyć nie lubiani przez kierowców samochodów. znam przypadek kolo poznania na piątce koleś jechał na motorze na tylnym kole (omijając kilku kilometrowy korek) i wszyscy potraktowali to jako szyderę i ktoś się wkurzył i zajechał mu drogę domyślcie się jak to się skończyło.

#221 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769

Witam
    Co do tych naklejek to ja myślę że to bardzo zły pomysł. rozmawiałem o tym z kilkoma kierowcami i też są tego samego zdania że potraktowaliby to jako prowokację i niektórzy złośliwi by zajechali drogę. nie róbmy z siebie nie wiadomo kogo samochody i tiry maja dużą przewagę i lepiej zamiast prowokować spróbujmy się pogodzić z nimi bo i tak kierowcy motorów motorowerów i skuterów są dosyć nie lubiani przez kierowców samochodów. znam przypadek kolo poznania na piątce koleś jechał na motorze na tylnym kole (omijając kilku kilometrowy korek) i wszyscy potraktowali to jako szyderę i ktoś się wkurzył i zajechał mu drogę domyślcie się jak to się skończyło.

Jasne, każdy ma prawo do swojego zdania. Dlatego nikt nikomu niczego nie nakazuje, a robi to w zgodzie z własnym sumieniem.
    Mam tylko takie pytanie, jak można komuś zajechać drogę, skoro skuter stoi przed Tobą? Przecież to naklejka na tylni błotnik:)

#222 Reply
    ManiekM97
    Użytkownik
    • 1

Witam

Jasne, każdy ma prawo do swojego zdania. Dlatego nikt nikomu niczego nie nakazuje, a robi to w zgodzie z własnym sumieniem.
    Mam tylko takie pytanie, jak można komuś zajechać drogę, skoro skuter stoi przed Tobą? Przecież to naklejka na tylni błotnik:)

Ja jeżdżę do pracy skuterem wiec codziennie o tej samej godzinie jeżąc na pewno spotka się tych samych kierowców.
    Poza tym mi chodzi o ogólne budowanie większej nienawiści wśród kierowców.

#223 Reply
    justii
    Użytkownik
    • 2

Maniek nie chcesz to nie przyklejaj i tyle! Twoje teksty to jakaś mania prześladowcza.

p.s
    to co zrobił ten kierowca nie świadczy,źle o kierowcy motoru tylko o braku mózgu u kierowcy auta.

#228 Reply
    Dark
    Użytkownik
    • 0

Ja sobie chyba kupię przez allegro 😉
    Tylko nie wiem czy bd pasować do mojego Malaguti ;P

#229 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769

Ja sobie chyba kupię przez allegro 😉
    Tylko nie wiem czy bd pasować do mojego Malaguti ;P

Najwyżej odkleisz 😀 Nie będzie śladu:)

#230 Reply
    Yamahamen
    Uczestnik
    • 6

Witam

TO weź człowieku nie jeździj skuterem, żeby nie drażnić kierowców.

#231 Reply
    Xr3ix
    Użytkownik
    • 6

a mozna zamowic mniejsza taka 6×6 🙂

#235 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769

a mozna zamowic mniejsza taka 6×6 🙂

Niestety nie:(
    12×12 to rozmiar idealnie pasujący do błotnika poniżej tablicy większości skuterów.

Być może naklejki Skuterowo.com będą 6×6. Wkrótce oddajemy je do druku.

#236 Reply
    ManiekM97
    Użytkownik
    • 1

Może i mam jakaś manie czy coś 🙂 sorry ale jadę ulica jest ograniczenie do 20 czy 30 jadę często wtedy 40-45 🙂 a oni mnie wyprzedzają jadać jakieś 70 po to żeby przede mna zwolnic do 30 lub przed garbem do 5ciu… (ja garby omijam)

#237 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769

To normalne, nie trzeba jeździć skuterem, aby doświadczać takiego zachowania. Nie słyszaleś o chamstwie na polskich drogach?

#238 Reply
    ManiekM97
    Użytkownik
    • 1

słyszałem ale teraz dopiero to odczułem. ale dopiero czuje się mały jak jadę a przede mną tir i za mną tir i się zatrzymujemy tak w trojkę na światłach

#239 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769

słyszałem ale teraz dopiero to odczułem. ale dopiero czuje się mały jak jadę a przede mną tir i za mną tir i się zatrzymujemy tak w trojkę na światłach

Jak zaczniesz jeździć samochodem to dopiero odczujesz.

#240 Reply
    ManiekM97
    Użytkownik
    • 1

Jak zaczniesz jeździć samochodem to dopiero odczujesz.

Może kiedyś. Zarazie kupiłem skuter bo muszę być szybciej w domu a na prawo jazdy na razie nie mam czasu no i te koszty utrzymania samochodu…
    Dobra już bo się off top zrobił

#241 Reply
    ManiekM97
    Użytkownik
    • 1

Co do nalepek ja bym zrobił trochę inne. teksty bardziej w stylu „Poczuj wolność…nie stój w korkach” niż „ja nie stoję w korku a ty tak baranie” (Sory ale napisałem tak jak mogliby to odbierać kierowcy)

#243 Reply
    Xr3ix
    Użytkownik
    • 6

hehe ale sie rozmowa rozwinela… dajcie znac jak beda naklejki 6×6 wtedy bede chetny nawet kupic 10 szt w rozsadnej cenie

#246 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769

hehe ale sie rozmowa rozwinela… dajcie znac jak beda naklejki 6×6 wtedy bede chetny nawet kupic 10 szt w rozsadnej cenie

Kupić? Będą za darmo:)

#328 Reply
    youngcolor
    Użytkownik
    • 1

To obiecująca informacja.
    Jutro zamówię na allegro naklejkę o nie staniu w korkach 😛

#334 Reply
    Patrykk
    Użytkownik
    • 12

Ja również w najbliższym czasie zamówię naklejkę na alledrogo ;-).

#337 Reply
    youngcolor
    Użytkownik
    • 1

W tym przypadku tanio :PP

#1775 Reply
    Gorzki
    Użytkownik
    • 16

Dzisiaj wysyłam kopertę 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Kto zamówił naklejkę?