KTM 50 Część

Witam, mój kumpel ma skuter KTM 50 i ma problem z kierunkowskazem.. Poprostu świeci cały czas , nie mruga, podobno nie ma jakiegoś "przerywnika", szukaliśmy w internecie, ale nie wiemy jak to się fachowo nazywa, może wy byście coś znaleźli i podesłali linka? chyba, że da się to jakoś własnoręcznie naprawić ?

Jeśli kierunkowskaz nie mruga tylko świeci cały czas to do wymiany jest przerywacz kierunkowskazów.

no dobra ale potrzebuje jakiegoś linka do aukcji czy coś bo sam znaleźć nie mogę ..

Nie, nie możesz tylko ci się niechce. Dla ułomnych

-.- Chodzi mi o przerywnik do KTM50 bo do niego nie każdy pasuje -.-

Wątpię żebyś znalazł akurat do tego modelu, wystarczy znać napięcie 12v czy 6v i tyle, żadna tu filozofia

Raczej nie znajdziesz takiego żeby akurat pisało że do KTM 50 ale ważne żeby miało takie same napięcie i aby wtyczka pasowała. Wybacz ale nikt za Ciebie szukać nie będzie - trochę chęci od siebie.

"szukaliśmy w internecie, ale nie wiemy jak to się fachowo nazywa, może wy byście coś znaleźli i podesłali linka?" czy naprawdę nie widać fragmentu "szukaliśmy w internecie", który poprostu oznacza, że jednak też szukamy ? -.-

ile wtyczka ma przewodów ? to pierwsza sporawa, druga - przerywacz elektroniczny czy bimetaliczny ? elektronicznego nie słychać a mechaniczny (bimetaliczny) "klika".

hmm, co do przwodów to muszę się zapytać, a to jaki rodzaj przerywacza to jaki się podoba czy nie każdy pasuje ?

zazwyczaj w kostce przerywacza mamy 2 lub 3 piny: plus (IN) i wyjście (OUT), do tego w 3-pinowych jest masa.