Książka dla poczatkującego skuterzysty [keeway]

Witajcie, dzisiaj przeglądając google, trafiłem na darmowego ebooka, traktującego w całości na temat skuterów Keeway. Myślę jednak, że może to być cenne źródło informacji dla każdego świeżo upieczonego posiadacza pojazdu (lub planującego taki kupić, bo autor udziela też rad przed zakupem), jakim jest skuter, dlatego też publikuję link do tej pozycji tutaj, a nie w dziale dedykowanym skuterom w/w marki. Zwłaszcza, że przeciętna książka o skuterach potrafi kosztować nawet 70 zł. Nie przeczytałem całości i nie wiem czy autor zawsze ma rację, ale po pobieżnym przejrzeniu tekstu nie znalazłem rażących uchybień, więc jest raczej w porządku.

Ps. Pamiętajcie przeskanować pdf-a antywirusem przed otwarciem, bo nigdy nie wiadomo, czy jakiś niedobry hacker nie podmieni kiedyś pliku na złośliwego wirusa :) Ja otwierałem plik na tablecie, ale nie słyszałem jeszcze aby zawirusowane pdf-y były na androida ;) O wiele łatwiej obecnie wrzucić wirusa bezpośrednio do marketu jak na razie ;]

Ps2. Temat można by podpiąć. Przepraszam za ewentualne błędy - taki urok dotykowej klawiatury.

http://www.keeway-sayo.za.pl/keeway.pdf

Dzięki, na pewno się przyda ;)

A czy jest coś podobnego dla 4T ?
Znalazłem serwisówkę ale to już czysto techniczne zagadnienia a nowa na allegro o skuterach kosztuje aż 6 dych.
Może ktoś ma coś w pdf albo nawet w papierowej wersji do odkupienia ?