Króciec, zawór, gaznik….

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Króciec, zawór, gaznik….

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam. Wiec tak oddałem sqta do mechanika bo nie miałem juz na niego sił i checi do robienia go…Mechanik kazał wymieniłeś cyl i gaźnik. Powiedziałem, ze cyl zakładam 70cc wiec on, ze muszę wiekszy gaźnik to mu powiedziałem 21 a on na to, ze się nie zmieści do krocca, który ma 24mm (co o tym myslicie???)i jeszcze kazał wymieniłeś zawor membranowy bo pod ta pojemnosc juz podobno musi byc inny…czy to prawda ? (ja jeszcze za czasów cylindra 50cc miałem hebo, nie wiem jakie było juz od pocztku)

Anonimowy

21mm zmieścić się powinien aczkolwiek krócieć może blokować lekko bo króciec seryjny ma średnice 20 bodajże.
    zawór może być seryjny aczkolwiek DOBRY sportowy polepszy osiągi.
    a ten cylinder 70ccm jak klasa sport to gaźnik weź sobie 19mm. 21mm to do racing’a/midrace już.

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

Ja mam gaźnik 25mm a kruciec 19mm i jakoś lata …

Anonimowy

nie wiem juz…zamówiłem malossi sport -cyl i gaźnik 17,5 tak mi radził kolo ze skuter centrum ;] a zawor mam hebo tylko się zastanawiam z tym kroccem….czy będzie pasował do gaziora

Anonimowy

A jaki masz ten krociec ? jak 24 to się zmieści na pewno. Chyba ze za duzy będzie

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Jej nie przejmuj się tak. Na pewno wejdzie Ci to 17,5 bez problemu 🙂 Wiecej wiary 😀 A nie chciales mocniejszego cylkaż??

Anonimowy

nom mam 24 :] a co do cylka to mogłem wziasc hebo manston replica 70cc za 630zł 😀 ale zrezygnowałem, bo kolo powiedział, ze nie pojezdze na nim zadługo, podobno na tym dłuzej 😆

Anonimowy

no tak ale Hebo Manston Replica jest super kumpel ma przejechal w roxie 4 tysię i nic 🙂

Anonimowy

no wiadomo że na małossim dłużej bo jest dużo słabszy sport i racing co tu porównywać…
    Na tym manstonie replice byś bez problemu 3k zrobił na jednym pierścieniu potem zmiana samego pierścienia lub też tłoka i dalej jazda następne 3k lub i więcej.
    Ten kolo jakiś dziwny jest xD
    Ja bym wolał manstona replice kupić niż małossiego na Twoim miejscu.

Anonimowy

poradził mi tak wiec wziałem 😛 a z reszta było taniej :]- mniejszy gaźnik a do manston bym musiał kupić 21 i dotego zmieniac więcej….krociec, mambrany itd.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie