Kredka do plastyków

Mam oto dylemat czym zamazać rysy na plastykach po szlifie?

dołączam się do pytania! :lol:

http://allegro.pl/sonax-kredka-koloryz-do-glebokich-rys-promocja-i1299280667.html
Ja takim czymś zrobiłem skuter i auto.

A coś innego?

Później to już tylko wosk koloryzujący.

Widziałem kiedyś produkt w formie korektora. Ale efekt raczej słaby. Chyba, ze bardzo precyzyjnie się dobierze kolor. A sprawdzałeś Hugo ile ten boczny plastik kosztuje do Twojego Kymco?

Musialbym kupic 4 plastyki,wiec moze jakos to zakryje.

A co się stało że aż 4 ?

Nie zakryjesz, nie wierz w takie badziewia , jak kredki i inne duperele .. pic na wode, fotomontaż !.
Musiała by być maluteńka ryska , ledwo widoczna , żeby to coś dało.
Jak masz dosyć duże rysy , a po glebie, to pewnie dosyć głębokie, to tylko malowanie coś da.

Kilka szlifów,zapomniałem 5 plastyków :D A wczoraj jeszcze przewrócił się w garażu i wygięła się lewa klamka hamulca.Chyba zejdę to zrobię kilka fotek.

Chłopie to ostrożniej z tym skuterkiem :D Jak głębokie rysy to nie ma szans, kumpel w aucie miał zakryć to obciachowo wyszło.

wygięta klamka hamulca

a tu po prostowaniu,niestety ułamała się końcówka

a tu moje rysy i starcia plastyków

Uuu ;/ na coś takiego ta kredka pewnie nie pomoże. Ale dobrze że nie pękły.

HugoBoss - moja klamka wygląda tak samo,lewa i nie ułamana.
Szkoda że nie wiedziałeś że nie wyprostujesz tego na zimno(teraz tylko nowa).
Co do plastyków - moim zdaniem tylko malowanie.Nie warto kupować nowych.
Nie przy każdych skuterach są tak mocne te plastyki.

Tak myślałem że się ułamie,próbowałem maksymalnie wyprostować ile się da,na szczęście nowa,lewa oryginalna kosztuje 32zł.A jakbym chciał wymienić wszystkie te plastyki to nie wiem czy bym się zmieścił w 1000zł :(

Ty chciales te rysy kredka zniwelować ? :roll: 8O

Idź do lakiernika niech ci dorobi zaprawkę albo zbieraj na malowanie, nowych się na pewno nie opłaca plastików kupować.

Weź sobie różnokororowe farbki i porób ciapki. Będzie pozytywniej wyglądać :lol: A zapytam kumpla czy nie miałby jakichś plastików może.
A co do klamki to ona jest z aluminium stopowego - twardego i lekkigo ale kruchego. Spróbujcie sobie zgiąć złotówkę - tę sprzed denominacji - to trzaśnie.