Kranik

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #265560
  Anonim
  Gość
  • Postów: 89 724

  siema mam f12 i gdy sciane jeden szlałf z kranika to wacha leci non stop a w ten drugi szlałfik nie można w ogóle dmuchnac czy to moze mieć cos do obrotów wolnych?

  #265561
  Anonim
  Gość
  • Postów: 89 724

  raczej nie. jeden wężyk od podciśnienia, jeden od paliwa i to wszystko 😉

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #265562
  Anonim
  Gość
  • Postów: 89 724

  tylko ze ten od podcisnienia niemożna przedmuchnac a od paliwa jak zdejme to wciaz leci

  #265563
  Anonim
  Gość
  • Postów: 89 724

  jest tak, jak odpinasz wężyk od paliwa to paliwko powoli z niego ścieka przez chwile, najlepiej go odczep i ustaw żeby paliwko ściekało to jakiejś butelki czy coś, ścieknie go trochę, tyle co w wężyku jest i przestanie lecieć. A tego wężyka od podciśnienia, w niego się nie dmucha tylko ssię xD jak będziesz go ssał jakbyś chciał przez niego pić, to z tego wężyka od paliwa zacznie paliwo lecieć i nie może być inaczej !!

  #265564
  Anonim
  Gość
  • Postów: 89 724

  Motomaster, ale leci Ci tak jak mówi Mafioz z wężyka, czy bezpośrednio z kraniku?

  #265565
  Anonim
  Gość
  • Postów: 89 724

  jak zdejme to wyleci tyle ile mnam w baku !

  [ Dodano: 2008-10-06, 15:00 ]
  a w ten podcisnieniowy nie można ani ssac ani dmuchac nie idze :/

  #265566
  Anonim
  Gość
  • Postów: 89 724

  jak zdejme to wyleci tyle ile mnam w baku !

  NIEMOŻLIWE !!! To ściągnij, wsadź ten wężyk do butelki, niech leci paliwo, i zobaczysz ile go naleci, Mówię Ci że będzie leciało przez chwile potem przestanie! Zrób tak, jak Ci na prawdę ścieknie takim sposobem cały bak to napisz, ale to niemożliwe, chyba zę masz pompkę zjechaną. A ten wężyk, jego nie będziesz tak ssał że jak ssiesz to będziesz ciągną powietrze, po prostu pociągniesz lekko i żadnego powietrza nie wessiesz, jakbyś lekko pociągną i zatkał potem wężyk czymś, palcem, językiem czymkolwiek, byle szybko to pompka zostanie nadal otwarta i paliwo dalej będzie leciało. No już nie wiem jak mam Ci to prościej wytłumaczyć. PS, wężyk od paliwa ściągałem już często, w skuterze swoim, kumpli, było parę tych skuterów i w KAŻDYM ściekło tylko trochę palika na dno butelki i tyle, więcej już nie leciało. więc u Ciebie też nie może jeśli na pewno masz podciśnieniową papkę. Chyba że Tobie się pomyliło i nie ma tam żadnego podciśnienia, tylko paliwo spływa samoczynnie, w tedy to możesz mieć racje że całe paliwo się źleje, ale nie miałbyś wężyka podciśnieniowego ;p

  #265567
  Anonim
  Gość
  • Postów: 89 724

  mam podcisnienioy i leci az wyleci 😆

  #265568
  Anonim
  Gość
  • Postów: 89 724

  To widać masz pompkę zjechaną, pożycz sprawną od kogoś, zamontuj i sprawdź, przy 100% sprawnym układzie paliwowym w skuterach z podciśnieniem nie może wylecieć cały bak paliwa!!!

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button