Kradzież karty motorowerowej, czy można wyrobić kat. AM?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #176380
  Speed60
  Użytkownik
  • Postów: 10

  Witam wszystkich,

  Przez 3 lata posiadałem kartę motorowerową. Niestety ale została mi ona skradziona razem z moim plecakiem, którego do dziś nie znalazłem. Chciałbym na wiosnę zakupić motorower i zależy mi na tym, by móc poruszać się na nim legalnie.
  Teraz pytanie – czy mogę ubiegać się jakoś o wyrobienie kat AM gdy posiadałem wcześniej kartę motorowerową? Czy mogę to wszystko zrobić ograniczając koszty w wysokości 100,50 zł za wyrobienie karty czy muszę ponownie przystępować do egzaminu?

  Pozdrawiam i dziękuje z góry za odpowiedź.

  #176382
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 2 986

  Bez karty Ci nie dadzą od tak pj. AM, postaraj się o duplikat karty motorowerowej. Ewentualnie przy zgłoszeniu kradzieży dokumentów może da radę na pismo od policji wyrobić AM, ale z tego co wiem te karty motorowerowe nie były centralnie ewidencjonowane, więc nie da się potwierdzić tego, że uprawnienia posiadasz. Trzeba było być zapobiegliwym i wymienić kartę na AM od razu, a nie czekać na ostatnią chwilę – nie miałbyś teraz problemu.

  REKLAMA

  Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

  Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button