KOSZMARNE REKLAMY !

Może ktoś z forumowiczów zna jakiś program filtrujący "natrętne reklamy" ?
Ostatnio portal skuterowo.com, zawalany jest reklamami jak nigdy dotąd! Proszę o nazwę programu lub link do ściągnięcia.

Jak korzystasz z Google Chrome to jest tam AD Blocker czy coś takiego

Ja korzystam z Chrome i też mnie wnerwiają reklamy ale niestety nie mogę tej funkcji znaleźć. Jak ktoś wie niech napisze dokładnie jak to ustawić.

Korzystam z fajerfoksa, ale instalując antywirusa zainstalowała się też przeglądarka Google Chrome (na firefox'ie antywirusa nie mogłem uruchomić).

Dziwne. Czemu tak Cię zasypuje? - Mi się pokazały tylko banner i klocek po prawej. Zobacz stronę trollujacą moją lokalną społeczność. Tam to jest dużo reklam :) Przy kilku otwartych kartach z tej strony, przeglądarka zaczyna przycinać. Tyle animacji napakowane ;)
http://jelonka.com

AdBlock jest dostępny jako rozszerzenie w każdej większej przeglądarce.
Opera ma jeszcze oprócz tego narzędzie "blokuj zawartość" pod prawym przyciskiem myszy. Klikając w jakieś puste miejsce na stronie. Adblocka używam tylko w ostateczności, bo on wywala wszystko jak leci a konfigurować go mi się nie chce. Napisz jaką masz przeglądarkę. Ewentualnie w wyszukiwarkę wpisz adblock i nazwę przeglądarki - powinno znaleźć bezpośrednio stronę dodatku.

//edit
Po wysłaniu doczytałem, że masz firefoksa. To jest strona dodatku: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/adblock-plus/

ja właśnie zainstalowałem to: https://chrome.google.com/webstore/detail/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom?hl=pl może pomoże z relkamami ;P --mam Google Chrome--

Nie ma lepszej przegladarki jak firefox + dodatek adblock plus.

Zainstalujcie sobie ten zestaw i Wasze problemy z nachalnymi reklammi sie skończą.

Pozdrawiam.

luk napisał:

Nie ma lepszej przegladarki jak firefox + dodatek adblock plus.
Zainstalujcie sobie ten zestaw i Wasze problemy z nachalnymi reklammi sie skończą.
Pozdrawiam.

Popieram. Już od jakiegoś czasu używam adblock-a i jest świetny.

Przecież AdBlock jest też na google chrome -.-

Na FireFoxie zainstaluj Adblock Plus z dodatków, następnie ściągnij filtry dla Polski z listy.

Ja używam tego i nie mam ani jednej reklamy na praktycznie żadnej polskiej stronie.

keeway47 napisał:

Przecież AdBlock jest też na google chrome -.-

No i co z tego? Pietro używa Mozilli Firefox :) Proszę, daruj sobie ewangelizowanie przeglądarkowe, jeżeli masz taki zamiar. I tak się zawsze naczytam o "jedynych słusznych przeglądarkach" na portalach o oprogramowaniu ;]

@klekocix
a reklama twojego serwisu w opisie? ;-)

Program Admuncher jest najlepszy, usuwa reklamy z przeglądarek i aplikacji które zaznaczymy do filtracji, USUWA REKLAMY NAWET Z IPLI ;]

Ja korzystam z Opery i mam zainstalowanego Ad Blocka. Może opera to nie jest jakieś cudo, ale mi najbardziej podchodzi.

Chrome to AD Blocker

Zainstalowałem AD Blocker i NARESZCIE - wszystkie badziewia zniknęły. :-D Dzięki.

ja od dawna używam adblocka do firefoxa i mam spokój z reklamami ;)

Dzięki chłopaki, nareszcie spokój :)