KOSZMARNE REKLAMY !

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Pietro
    Użytkownik

Może ktoś z forumowiczów zna jakiś program filtrujący „natrętne reklamy” ?
    Ostatnio portal skuterowo.com, zawalany jest reklamami jak nigdy dotąd! Proszę o nazwę programu lub link do ściągnięcia.

rkos
    Użytkownik

Jak korzystasz z Google Chrome to jest tam AD Blocker czy coś takiego

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Michalk001
    Uczestnik

Ja korzystam z Chrome i też mnie wnerwiają reklamy ale niestety nie mogę tej funkcji znaleźć. Jak ktoś wie niech napisze dokładnie jak to ustawić.

Pietro
    Użytkownik

Korzystam z fajerfoksa, ale instalując antywirusa zainstalowała się też przeglądarka Google Chrome (na firefox’ie antywirusa nie mogłem uruchomić).

Whistler
    Użytkownik

Dziwne. Czemu tak Cię zasypuje? – Mi się pokazały tylko banner i klocek po prawej. Zobacz stronę trollujacą moją lokalną społeczność. Tam to jest dużo reklam 🙂 Przy kilku otwartych kartach z tej strony, przeglądarka zaczyna przycinać. Tyle animacji napakowane 😉
    http://jelonka.com

AdBlock jest dostępny jako rozszerzenie w każdej większej przeglądarce.
    Opera ma jeszcze oprócz tego narzędzie „blokuj zawartość” pod prawym przyciskiem myszy. Klikając w jakieś puste miejsce na stronie. Adblocka używam tylko w ostateczności, bo on wywala wszystko jak leci a konfigurować go mi się nie chce. Napisz jaką masz przeglądarkę. Ewentualnie w wyszukiwarkę wpisz adblock i nazwę przeglądarki – powinno znaleźć bezpośrednio stronę dodatku.

//edit
    Po wysłaniu doczytałem, że masz firefoksa. To jest strona dodatku: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/adblock-plus/

keeway47
    Użytkownik

ja właśnie zainstalowałem to: https://chrome.google.com/webstore/detail/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom?hl=pl może pomoże z relkamami ;P –mam Google Chrome–

Anonim
    Nieaktywny

Nie ma lepszej przegladarki jak firefox + dodatek adblock plus.

Zainstalujcie sobie ten zestaw i Wasze problemy z nachalnymi reklammi sie skończą.

Pozdrawiam.

Kapuchon
    Użytkownik

luk napisał:

Nie ma lepszej przegladarki jak firefox + dodatek adblock plus.
    Zainstalujcie sobie ten zestaw i Wasze problemy z nachalnymi reklammi sie skończą.
    Pozdrawiam.

Popieram. Już od jakiegoś czasu używam adblock-a i jest świetny.

keeway47
    Użytkownik

Przecież AdBlock jest też na google chrome -.-

klekocix
    Użytkownik

Na FireFoxie zainstaluj Adblock Plus z dodatków, następnie ściągnij filtry dla Polski z listy.

Ja używam tego i nie mam ani jednej reklamy na praktycznie żadnej polskiej stronie.

Whistler
    Użytkownik

keeway47 napisał:

Przecież AdBlock jest też na google chrome -.-

No i co z tego? Pietro używa Mozilli Firefox 🙂 Proszę, daruj sobie ewangelizowanie przeglądarkowe, jeżeli masz taki zamiar. I tak się zawsze naczytam o „jedynych słusznych przeglądarkach” na portalach o oprogramowaniu ;]

@klekocix
    a reklama twojego serwisu w opisie? 😉

Anonim
    Nieaktywny

Program Admuncher jest najlepszy, usuwa reklamy z przeglądarek i aplikacji które zaznaczymy do filtracji, USUWA REKLAMY NAWET Z IPLI ;]

TheMiqlaq
    Użytkownik

Ja korzystam z Opery i mam zainstalowanego Ad Blocka. Może opera to nie jest jakieś cudo, ale mi najbardziej podchodzi.

harekop
    Użytkownik

Chrome to AD Blocker

Michalk001
    Uczestnik

Zainstalowałem AD Blocker i NARESZCIE – wszystkie badziewia zniknęły. 😀 Dzięki.

madi
    Uczestnik

ja od dawna używam adblocka do firefoxa i mam spokój z reklamami 😉

Pietro
    Użytkownik

Dzięki chłopaki, nareszcie spokój 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button