Korpus manetki

Witam ostatnio zmagam się z pewnym problemem, otóż gdy zmianiałem kierownice w moto to mi kołki z gwintem na śrubę powychodzily z tego plastiku i nie mam pojęcia co z tym zrobić A nigdzie nie mogę znaleźć takiego samego, żeby te wszystkie kable pasowały do elektroniki, I tak myślałem ostatnio że mogę ten plastik przewiercic I wsadzić dłuższe śruby i nakrętki ponakręcać byłoby coś z tego? Jak macie jakieś pomysły co z tym można zrobić to piszcie w kom pozdro!

w czym?
jakie kołki?
z jakiego plastiku?
do jakiej elektroniki?

chopie, ogarnij sie. To nie forum dla wróżek.

Chodzi o korpus manetki on się rozpoławia na 2 części jedna metalową druga plastikowa śruba wchodzi od tej strony metalowej A wchodzi w ta plastikowa i w tej plastikowej były kołki z gwintem na tą śrubę Ale one powychodzily przez co cały ten korpus mi się ruszał na razie te kolki wkleiłem na jakiś klej Ale myślę że długo to nie potrzyma I się rozejdzie I stąd pomysł żeby przewiercic ten plastik i wsadzić dłuższe śruby i ponakręcać nakrętki i to by się trzymało chyba że ktoś ma jakieś inne sposoby pozdro!

widze ze sie nie porozumiemy

Możesz tak zrobić ale uważaj aby się nic nie połamało. Wombacie tłumacze z jego na nasze :slight_smile: Korpus manetki składa się z dwóch połówek, w jednej połówce są kołki z gwintem wewnętrznym w drugiej połówce śruby wkręcane w te kołki (nakrętki) Chłopakowi się te 2 połówki korpusu manetki nie schodzą razem i to mu wszystko lata. Teraz rozumiesz?

Daj dłuższe śruby, zrób otwory przelotowe i nakręć nakrętki. Tyle w temacie. Będzie trzymać

Szumek, ja wiem jak jest zbudowana manetka w chińczyku.
Chodzi o to że na jednym typie manetki świat się nie kończy i jeżeli ktoś sięga po takie narzędzie jak forum to żeby umiał napisać o co mu chodzi i czego dotyczy problem. Jak to już Rej pisał o tym żeby język umiał powiedzieć to co pomyśli głowa.

Wg ciebie następny z takim problemem to pod jakim hasłem ma wyszukać ten watek?
“ten plastik”?
“te kable” co mają pasować do “tej elektroniki”?

Nie staraj sie odgadywać “co autor miał na myśli” bo wtedy autor sie nie nauczy korzystać z narzędzia które ma a forum zaleje fala takich tentegesów co im to tam to to w tym nie działa

Szumek dzięki za pomoc, chyba tak zrobię. Wombacie skąd wywnioskowałeś że to chinczyk?

znikąd, chińczyki mają tak zbudowaną manetke - bo to najprostsza konstrukcja.
Ale równie dobrze mogła być to manetka zespolona od bardziej zaawansowanego sprzętu stanowiąca jeden zespół z przełacznikami - i wtedy nie daj pani byś to wiercił na wylot albo mogliśmy się juz na 3 albo czwartej stronie watku dowiedzieć że chodzi o manetke ze skutera elektrycznego i jest tam milon kabli a ty chcesz żeby ci ktoś wymyślił zamiennik ale podajesz ZERO informacji zasadniczo marnując czas wszystkim dookoła. Już tak było wiele razy.

Wiec żeby pomóc sobie samemu najlepiej jest napisać jakiego sprzętu problem dotyczy (a nawet generacji lub rocznika) i nawet zapodac zdjęcie jak nie umiesz czegoś nazwać zamiast pisać “ten plastik” i “do elektroniki”. Nie jeden plastik i nie jedna elektronika jest na tym świecie.

Jeżeli chodzi o motocykl to jest to Peugeot xps 125 2006, Dał bym jakieś foto Ale przy motorku będę dopiero na weekend, co do elektroniki to nie mam pojęcia co tam siedzi. Pozdrawiam