korek spustu oleju

Witam!
krótkie pytanie gdzie znajduje sie korek spustu oleju w skuterze sym jet euro x ? skuter 2t

Jeśli chodzi o olej przekładniowy to korek znajduje się w tylnej części karter w dole ( w tej dłuższej polówce)

ok dzięki, a olej silnikowy?

A jeśli masz dylemat jaki olej kupić to z własnego doświadczenia polecam Tranself EP 80W90. Ja kupuję po 19 zł i jest o niebo lepszy od tych wszystkich Hipoli. Po przejechaniu przeszło 4000 km na nim nie zmienił w ogóle koloru.

thx sprzydało mi się to :-)

Spust oleju silnikowego w 2t? Hehe, dobre:)

Ziomek1, w 2t nie jest sie wstanie zmienic oleju w silniku, najwyzej mozna usunac z dozownika ale nie jest to koniczne a Kisiu1981 podal ci olej jaki masz wlac d przekladni ktora miesci sie miedzy kolem a sprzeglem. Widocznie kolega pomylil sie. A ty Kristop rozumiem twoje irytowanie bo nie znajomosc podstawowych rzeczy w skuterze ktory on posiada jest dziwne ale mogbys nastepnym razem rozjasnic co nieco albo napisac by poczytal podstawowych informacji na dany temat a potem by sie pytal. Ziomek1 nie zrozum tego zle ale zadziwiles mnie tym co chciales zrobic, to tak jak wydoic byka zamast krowy:)

dobra dzięki za info :-)