Kopka Kawasaki KX 250

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    tomcat
    Uczestnik

Czy ktoś ma doświadczenia z wymianą startera w Kawasaki KX 250? Ostatnio motorek nie chciał odpalić i kopałem do tego momentu, aż się złamał. Pytałem w sklepie w mieście, ale nie wiedzieli nawet skąd ściągnąć. Dopiero kolega podesłał mi namiary na platformę motogar. Generalnie, to jest coś takiego nie ma filozofii chyba większej, ale jeszcze nigdy czegoś takiego nie wymieniałem i przydałyby się wskazówki.
    https://motogar.pl/sklep/860-large_default/kopka-starter-nozny-kawasaki-kx-250-oem-130641186-sklep.jpg

Wombat
    Moderator

raczej bez wskazówek dasz rade. zobaczysz wymontowaną to zrozumiesz jak to jest mocowane

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

barnabeusz
    Uczestnik

Możesz jeszcze zajrzeć do Enduro7 też mają sporo części do Japończyków. Ceny dobre, wszystko oryginały. Kopkę łatwo wymienisz, bo sam jakiś czas temu wymieniałem. Powodzenia w zakupach i naprawie sprzętu.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button