Kontrolka od oleju, jaki kupić?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Kontrolka od oleju, jaki kupić?

Ten temat zawiera 31 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 32 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #202277 Odpowiedź

Anonimowy

Cześć, mam Keewaya TX50, po przejechaniu 900km zaświeciła mi się kontrolka od oleju.
    Wydaje mi się że to chodzi o mieszankę, ale upewnijcie mnie:

Jaki olej kupić? To jest 2T, kupiłem jakiś olej ale okazało się że to do silnika a nie do mieszanki i nadaje się do kosiarki (lol xD).

#202278 Odpowiedź

Anonimowy

tak jest jest to 2sów wiec po zapaleniu się takiej kontrolki oznacza ze trzeba dolać ojelu do zbiorniczka , to jest oczywiście w 100% normalne bo to 2t miesza olej z benzyną, seryjnie są pompki oleju lecz niektórzy (czyt. ja) je odłączają i wolą robić mieszankę samemu tak czy inaczej , kup se jakiś olej pół syntetyk , bo na fulla szkoda hajsu do seryjnego silnika, na olrenie jest fajny olej półsyntetyczny za 15 zł tylko strzeż się tak zwanego mixola który sprzedaja podajze na shelu bo to gówno , ten orlenowski bd miał kolor soczku malinowego 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #202279 Odpowiedź

Anonimowy

Do Orlenu mam za daleko, najbliżej mam stację „Bliska”, tam pewnie też kupię. Jak nie będzie na bliskiej soczku malinowego to powiedzieć że chcę półsyntetyk do mieszanki i powinni ogarnąć o co mi chodzić

#202280 Odpowiedź

Anonimowy

pół syntetyk do 2sówa i bd wiedziec na 100%

„blisko: to ta sama kooropracja co orlen tylko punktów orlenowskich nie dostajesz , a paliwo maja z tej samej rafinerji i produkty z logiem orlenu oraz na dystrybutorach logo orlenu
    gadałem tez kiedys z babaeczką za kasy i mówi że to to samo

#202281 Odpowiedź

Anonimowy

na bliskiej też jest, dokładnie to jest taki olej:

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #202282 Odpowiedź

Anonimowy

Ile kosztuje na bliskiej ten oleją Bo nie wiem czy mi starczy 30zł reszty z biletu czy wziac jeszcze z 20

#202283 Odpowiedź

Anonimowy

Co za różnica ile weźmiesz 😀
    Weź więcej – zostanie to zostanie …

Ale będzie pewnie koło 15-20zł

#202284 Odpowiedź

Anonimowy

na orlenie jest po 15 w sklepach motoryzacyjncyh po 16.50 🙂

#202285 Odpowiedź

Anonimowy

Na orlenie zależy jakim, od 15, a wczorej we Włocławku widziałem za 16,99, a na mojej butli jest 16 napisane, chyba z motoryzacyjnego właśnie jakiegoś był brany

#202286 Odpowiedź

Anonimowy

Będziecie tu o 1zł polemizować ? 😀

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 32 łącznie)
Odpowiedz do: Kontrolka od oleju, jaki kupić?
Informacje o Tobie: