Kontrola Policyjna – Przypały

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo i Przepisy Ruchu Drogowego Kontrola Policyjna – Przypały

Ten temat zawiera 25 odpowiedzi, ma 18 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 26 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Witam! Zakładam temat na temet kontroli policyjnych czy zdarzyły się wam jakieś z tym przypały bo dzisiaj mi się to udało, a mianowicie… Wracając ze szkoły jade sobie maxem ( oczywiście na blokadach) 45, a tu nagle policjant z lizaczkiem no to okej mówie kontrola dokumentów i po sprawie. A tu koleś z takim textem tutaj wolno 40, a pan jechał 60 😯 ja normalnie niewiem o co chodzi ja na blokadach tyle, ja mówię, że mi licznik pokazywał 45 i takie tam, a on żebym pokazał zgode na ściągnięcie blokad, a ja niewiem co dalej no to mówie, żeby sprawdził, że pokazuje 45 no to wsiada na skuter i jedzie, a drugi go zmierzył no i wyszło, że jakieś zblokowane jest na liczniku i pokazuje tylko 45, a na radarze 60 😯 no i sam się dziwię, że się zgodzili na to żeby sprawdzić czy tak na prawde jest jak mówię i póścili mnie spokojnie do domu. (Historia prawdziwa, ale wiem że wręcz nie wiarygodna) Piszcie o swoich przygodach z policją 😛

Zdjęcie profilowe jaskula
    jaskula
    Użytkownik

Hahaha policjanci jeździli na twoim skuterze.
    Czy skoro fabryczny motorek jedzie więcej niż powinien to producent nie powinien ponieść za to jakiejś odpowiedzialności karnej?
    Przecież ktoś chyba musiał dopuścić ten model do korzystania z naszych dróg. ;/

Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

Policjant na skuterze w tej polsce jest wszystko mozliwe..

.. Bez polskich znak’o’w .

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!
    Zdjęcie profilowe OstRy
    OstRy
    Użytkownik

Mnie pod koniec sierpnia lapli jak chcialem tylko moto odwiesc 200m na parking xd Bez dokumentow, w pizamie i dresach xddd jak mnie zatrzymali to taka polewka mieli ze sie 15 min smialismy xddd a potem mnie puscili xd

Zdjęcie profilowe Reebok61
    Reebok61
    Użytkownik

Mnie ostatnio zatrzymali bo za wolno jechałem :p
    Wracałem około 23 do domu, zauważyłem, że jedzie za mną to oczywiście zwolniłem do 50km/h, przejechali za mną 300 metrów i kontrola. Powiedzieli, że jak się wlokę 50 km/h to na pewno coś mam na sumieniu… Mierzenie alkosensorem, oczywiście 0,00. Sprawdzenie dokumentów, sprawdzili nawet telefon i jak wszystko się zgadzało to puścili mnie do domu.
    W tym kraju nawet przepisowo nie można jeździć 😛

Haotian Arrow 50
    Silnik – 50QT-7B
    Przebieg – początek lipca – 3200km
    Przebieg – koniec sezonu 2012 – 6300km
    Zdjęcie profilowe Michalk001
    Michalk001
    Użytkownik

Ja też „zaliczyłem” jedną kontrol. 3 lata temu na starej Stelli miałem zębatki na prędkość. Nie zauważyłem że coś za bardzo się rozpędził i kiedy mi machnęli miałem 56km/h. Stwierdzili że jechałem 70 :-D. Powiedziałem że ten sprzęt na oczy takiej prędkości nie widział i że rozpędził się tak z wiatrem. (Akurat był dość silny od tyłu). No to tylko sprawdzili mnie w systemie i puścili z gadką żeby jednak trochę wolniej.

Zipp Salmo: przebieg 56442km: sezon 2010 – 3321km, sezon 2011 – 6870km, sezon 2012 – 7467km, sezon 2013 – 8130km, sezon-2014 – 8840km, sezon 2015 – 6887km, sezon-2016 – 7081km. sezon 2017 – 3855km. sezon 2018 – 3991km.
    Zdjęcie profilowe guliwer55
    guliwer55
    Użytkownik

Mnie zatrzymał jak jechałem z grzybów z koszem kozaków machnął to się zatrzymałem a on że kontrola poproszę dokumenty prawo jazdy . Patrzy na kosz i mówi gdzie pan nazbierał tyle grzybów ,ja mu odpowiadam w lesie a on no wiem że w lesie ale gdzie .No to mówię mu że tu a on wcisnął mi moje papiery , do samochodu i rura i tyle po kontroli.

Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

Mnie zlapali debile jak bez kasku przejechalem 50metrow (ustawialem gaznik) do tego nie oznakowana vectra byla, skonczylo sie na upomnieniu

.. Bez polskich znak’o’w .
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

mnie złapali za jazdę bez kasku i bez dokumentów, akurat nie miałem ubezpieczenia, więc dobrze że mnie puścili, bo gdyby się wydało…poza tym nie raz jechałem obok nich na pełnym gazie i tylko się patrzyli,pewnego razu zasuwałem bus pasem i usłyszałem syreny, ale na szczęście schowałem się między samochody i pojechałem do domu, ogólnie mandatu jeszcze nie dostałem 😉

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Zdjęcie profilowe jaskula
    jaskula
    Użytkownik

Mnie złapała straż miejska przy okazji usuwania żulów z pod sklepu.
    Nie miałem kasku ani dokumentów bo pojechałem tylko sprawdzić czy wszystko gra bo oczywiście autoryzowany serwisant zaliczył glebę zahaczając o ścianę na moim motorze.Powiedziałem jaką fajną miałem przygodę to chyba z politowania mnie puścili.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 26 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie