Konstrukcja ramy motocyklowej

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle Konstrukcja ramy motocyklowej

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #315133

  Fokus
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam chciał bym skonstruować własną ramę motocyklową wszystkie elementy mam już przygotowane będzie to konstrukcja ala chopper i moje pytanie jest takie mam do dyspozycji migomat oraz tig która metoda będzie bardziej wydajniejsza ?

  #315136
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 18 190

  to zależy z czego jest ta rama. pomijam drobiazg z doświadczeniem w budowie konstrukcji kratownicowych, doborze materiału, przyjmowanych obciążeń.. itd. Tego się nie spawa z pierwszej lepszej rury od gazu.
  Oczywiście zawsze znajdzie się mistrz co pospawał/przedłużył z rurek ze złomu, jeździ dwa lata, jeszcze się nie zabił i będzie twierdził że ^wszystko można^
  .
  Edukuj się:
  http://www.roadking.riders.pl/tech/Budowa_ramy-spawanie.htm

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie