! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) koniec świata

Ten temat zawiera 42 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 43 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #255964 Odpowiedź

Anonimowy

widziałem artykuł na wp o końcu świata w 2012 roku i zastanawia mnie czy w to wierzycie? ja osobiście wierze 😎

#255965 Odpowiedź

Anonimowy

no wiesz EURO w Polsce to będzie koniec świata

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #255966 Odpowiedź

Anonimowy

Jak ja nie dostane odszkodowania za runnera to zrobie tu koniec świata. Wszyscy zrzutke po 10zł będziecie dla mnie robić ^^

#255967 Odpowiedź

Anonimowy

Kolejna bzdura
    miał być w 2000 i coś nic
    mnie to śmiećszy

#255968 Odpowiedź

Anonimowy

Na którejś lekcji geoegrafii gadaliśmy o tym i doszliśmy do wniosku, że jest to nierealne(bo niby jaką). Jak dla mnie to jest kolejny temat dla kabaretów 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #255969 Odpowiedź

Anonimowy

magnus my też o tym gadaliśmy na geo

niby jest to udowodnione naukowo ;p

#255970 Odpowiedź

Anonimowy

Jeśli ktoś uważa, że to wymysł wróżek z Tele tygodnia to nim coś napisze niech wysłucha tej audycji poświęconej właśnie końcu świata w 2012:

http://smok01.wrzuta.pl/audio/sBfpmuLO9M/proroctwo_oriona_na_2012_rok

Osobiście pododzę do tego dość sceptycznie choć nie ukrywam, że w głębi duszy chciałbym to zobaczyć. 😉

#255971 Odpowiedź

Anonimowy

ta 😛 33minuty 😀

#255972 Odpowiedź

Anonimowy

właśnie skończyłem tego słuchać.
    W sumie to wszystko jest poparte faktami, no i ogólnie wydaje się być prawdą, ale czy akurat w 2012 będziemy mieć odwrócenie tych biegunów, potop i znów epokę lodowcową a tym samym wielką zagładę ludzkości i powrót do ery kamienia łupanego??
    Trzeba poczekać, to zobaczymy, co ma być to i tak będzie 😛

#255973 Odpowiedź

Anonimowy

dokładnie … też teraz skończyłem 😛

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 43 łącznie)
Odpowiedz do: koniec świata
Informacje o Tobie: