Komfort w Aeroxie.. Proszę o wypowiedzi ;D

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Witam! Miałbym pytanie głównie do posiadaczy skutera Yamaha Aerox. Chodzi mi o to abyście moi drodzy koledzy i koleżanki o wypowiedź czy komfort kierującego jak i pasażera jest OK czy tak nie za bardzo … A i jeszcze proszę powiedziec mi jak z zawieszeniem w tym sprzęcie 😉 Za wszystko z góry dzia 🙂 Pozdro.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Zawieszenie twarde, jak to w sporcie, kierowca ma całkiem nieźle jeśli chodzi o komfort, chyba że strasznie wysoka osoba jest, wtedy gorzej. Pasażer ma trochę twardo i mało miejsca, jak kierowca rozleje troszkę benzyny na stacji to pasażer ma „pachnące” spodenki..

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Aha … A zawieszenie jest dużo twardsze od zawieszenia w Sr’ce? i czy pasażer ma gorzej czy podobie jak w apce sr50 🙂 ?? i kanapa na której siedzi kierujacy jest miekka czy twarda ? Czekam na wypowiedzi

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Powiem Ci tak … mit z brakiem komfortu w roxie nie jest prawdziwy…. może nie jest to Runner ale sama pozycja czy kanapa jest bardzo wygodna, jedynie dosc twarde zawieszenie na dziurach robi swoje…. ale Runnera oceniam 9/10 a roxa 8/10 …. ale twarde zawieszenie ma tez swoje plusy przy większych predkosciach i w zakretach. jednego dnia zrobiłem350 km na roxie i nie narzekałem – na drugi dzień lekko bolały plecy…. zreszta moj pasażer też zniósł”piankę” – wiec gadanie, że rox jest 1 osobowy to bajka ;]

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Troche twardsze, Denis a Tobie się kiedyś na stacji benzynka nie rozlała na siedzenie? :mrgreen: Jak mnie wozili roxem to nie było najgorzej właściwie, ale to około 10km więc narzekać nie mogłem.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

hehe pytam się bo mam do wyrwania za ok. 1100 euro takiego roxika 2004rok przebieg 8745 km ;D Mi się podoba .. Teraz mam aktualnie APRILIE SR 50 AC 2002rok 😀 leci mi 95km/h na cylku polini sport, Yasuni Z, Warku Hebo NG… Chce zmienić sprzeta ale kumplem z osiedla nagadali mi ze to zawieszenie w roxie to koszmar i pasazer ma przerabane twarda kanapa az bola poslady… ale najwidoczniej nie jest tak źle ;D… a tak poza tym co sadzicie o tym roxie >..? warty tych pieniedzy?? Ona tylko sportowy tłumik technigsa… i leci ok. 92km/h

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Bardzo Ładny rox. Nie wiem jak mechanicznie, ale optycznie wygląda bardzo przyzwoicie. Widać że tam, gdzie są naklejki, koleś zaliczyć małego szlifa :mrgreen:

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Dawcio_SR napisał:

pytam się bo mam do wyrwania za ok. 1100 euro takiego roxika 2004rok przebieg 8745 km

przesada…. z przywozka na miejscu i rejestracja wyniesie prawie 5000 …. za 5000zł to ja sprzedaje roxa 2006r… wiec masz porównanie…

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Ten ma nowy lakierek tylko pytanie czemu – z kaprysu czy gleby? Okazja to to nie jest, ktoś pewnie sobie liczy za tun (optyczny) i dlatego tyle kasy, a ile jest wart to przez foty nie da rady tego ocenić.. Denis, którego roxa? Tego z avataru?

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Niee – ten z ava to mój prywatny 😀 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M833109 o tego mi chodzilo

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Słyszałem podobno że w aeroxach szybko pękają plastiki i łamią się zaczepy… a czy pasażer może mieć jakikolwiek komfort siedząc na gołym plastiku ?? i czy przez zmianę amortyzatora zmieni się trochę zawieszenie?? ;D

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

Według mnie też się nie opłaca ostatnio zobaczyłem na jakiejś niemieckiej stronie Aerox-a na polskie wychodze 1200 😀 no i juz mialem kupowac ale 850 km odemnie 🙁 tak to mial trochę tuning lakier zajefajny 😀 tylko tych tylnich plastikow po bokach brak 😀 po obu stronach ;]

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

UP ta odpowiedz nie tyczyla się mojego pytania…

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 924Postów:

To siądę sobie na plastiku i jadę, zobaczysz czy miło w cztery litery. Pierwsze słyszę, że zaczepy w plastikach od roxa szybko pękają, to nie chińczyk, a jeździłeś roxem że to twarde zawieszenie Ci nie odpowiadać Denis fajny ten roxik tylko w praktyce trochę by się bardzo brudzić.. tzn bardzo będzie widać brud 😛 No i kanapa taka czarna nie pasuje trochę do skuta, ale ogólnie bardzo fajny sprzęcior.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button