! Forum Co Wybrać? Komfort jazdy.

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe martin1996a martin1996a 6 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe asfghjk
    asfghjk
    Użytkownik

hej,
    Chcę się was zapytać o komfort jazdy w pojazdach pokroju:
    a) aprilia rx, yamaha dt, derbi senda
    b)aprilia rs, yamaha tzr ewentualnie zipp pro
    c) coś typu router ws czy junak 901/902
    Przy okazji jak oceniacie każdy z tych motorowerów? Który jest najlepszy w swojej klasie? Interesują mnie najbardziej enduro bo jeździłem u kolegi quadem i chciałbym tak samo tylko na 2 kółkach, ale nieco odstrasza mnie ta kanapa, taka wydaje się twarda i niewygodna i źle wyprofilowana. Z kolei w „ścigaczach” wydaje się niewygodna pozycja na nim i nie pojadę w teren. A czegoś o wyglądzie jak junak 902 nie ma markowego. Odpowiedzcie mi na pytania bo mam spory dylemat.

Zdjęcie profilowe asfghjk
    asfghjk
    Użytkownik

up

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe martin1996a
    martin1996a
    Użytkownik

junak 901/902 z tych co wymieniłeś one są najwygodniejsze lub jak chcesz to romet zetka (najwygodniejszy na jakim siedziałem)

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie