Komar 2350 75′ Old School project

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Komar 2350 75′ Old School project

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam 🙂

Chicażem przedstawiż Wam moją nową maszynę 🙄 Jest to komar 2350 z 1975 roku. Wycięgn?żem do dziadkowi z szopy 😛 i postanowiłem uratowałod śmierci.

Dzie?? pierwszy:

Przywiozżem komara do siebie i od razu się za niego wziąłem 🙂

Tego dnia udało mi się wyciągnąć jedynie silnik. Pewnie zauważyliżcie, ze linka zmiany biegów jest na hama ucięta 😛 niestety była już do wymiany, a nie chciało mi się o ciemku grzebać z wyjmowaniem linki, więc u?atwiżem sobie życie 😀

Dzie?? drugi:

Niestety tego dnia miałem czas jedynie na zdemontowanie głowicy, cylindra, tłoka oraz wszystkiego pod prawk? kap?. 😐

Byłem zmuszony zrobić sobie kilka dni przerwy :(, ale dzisiaj zn?w wziąłem się do pracy 🙂

Dzie?? czwarty:

Rozpo?owiżem silnik, wycięgn?żem wszystko z silnika, więc ogólnie przygotoważem go do czyszczenia 🙂

Narazie wymienić tylko łożyska na wale, bo mają luzy. Ze szlifem jeszcze poczekam z braku funduszy 🙁 Ale silnik odpalaż, więc jeszcze trochę wytrzyma 🙂 Za blachy wezm? się jak będą miał $$$ na razie kasą zatrzymują na renowacje mojej SHL M11 z 1963 roku.

Oceniajcie 🙂

Anonimowy

Witam:) Widzę ze ktoś lubi OldTimery:) Tez mam Komara stoi w stodole:P:P
    Ciekawie się zapowiada

Anonimowy

klasyki górę ❗ 😆
    powodzenie w projekcie ❗

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.

Anonimowy

Dzie?? piżty

Dzisiaj oczyściłem pozostałe części 🙂 na robienie uszczelek, składanie skrzyni nie mam juz się 😛 kilka godzin wdychania rozpuszczalnika wypompoważo ze mnie wszystkie się 😕 😥 Jutro, pojutrze myślę, że poskładam silnik 🙂 Oto fotki:

Cylinder muszę jeszcze poprawić:/ wiecie może jak usunąć resztki uszczelek? Za chiny nie mogłem ich usunąć 😕

Nagar z tłoka nie chciał bardziej zeją? 😕

Anonimowy

No no szalejesz z tym komarem. Podziwiam, że chce ci się z nim grzebaż. Ja sam z sentymentem wspominam go jak się biegi uczyżem zmieśniał. Co z blachami planujesz zrobić jak fundusze przyjd??

Anonimowy

Nitro, oczywiście, że będą je odnawiaż 🙂 :573:

Anonimowy

Super sprawa coś takiego miż?, przypominają mi się czasy motorynki 🙂 bardzo fajnie 🙂 życzł powodzenia w modyfikacjach 🙂

Anonimowy

jednak Komar wymiata. Ja miałem ogara 200 to go zakatowałem. jak patrzyłem to cyl zatarty 😯

Anonimowy

😯 noooo!! Ja sam miałem komara 76` i pięknie go zrobiłem 😉 jak znajdź tylko jakieś jego fotki, to zaraz wrzucę i się pochwalę 😉 mój miał początkowo kolor zółto-zielony i napis komar był taki stylizowany ;] Potem dostać niebieską perłę, czarne felgi, chrom na detale, nowe siędzonko i jeszcze kilka drobiazgów 😉

Anonimowy

Corey! Na culta goo! 🙂 Ja mam taka wizje… Kolor-czarny mat/półmat, czerwone fele z czarnymi szprychami, opony z białym pasem, a do tego Ładny czerwony pinstriping i stylizowany napis „Komar”. W razie czego pisz na gg, służe pomoca 😀 Jesli zrobić bys go w takim stylu, takiego cult-crusiera, to byłby najpiekniejszy komar, jakiego widziałem.. Prosze, rob go w takim stylu 😉 Cos w tym stylu: http://img.photobucket.com/albums/v160/Juggler54/Rat/Ratthree004.jpg http://img.photobucket.com/albums/v160/Juggler54/Rat/Ratthree002.jpg ?apiesz ten styl? 😀

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie