Kolor rury wydechowej Akrapovic

Cześć wszystkim
Na wstępie napisze, że jestem tu nowy i nie do końca mogłem znaleźć najbardziej pasujący dział do mojego problemu, dlatego zaznaczyłem dział ogólny „motocykle„.
Otóż planuję zakupić swój pierwszy motocykl na kategorię A2 i mam możliwość kupna maszyny z wydechem firmy Akrapovic. Nie znam się mocno na motocyklach, jednak nie jestem do końca pewien czy kolor rury wydechowej w tym motocyklu taki powinien być. Czy może podpowiedzieć mi ktoś kto się na tym zna czy ten kolor jest normalny, czy jest on może powodem do niepokoju.
Z góry dzięki!
ZDJĘCIE PONIŻEJ
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/101189858_188210759072653_8510513602950594560_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=kWMzAD4z93gAX8fsdQB&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=52dd9c3959450a19c92babb9786f8fa4&oe=5EF5F735

nie widze nic niezwykłego w kolorze zarówno tłumika jak i rury wydechowej.
jestes pewien że to wydech Akrapowic a nie “Atrapowicz” ?

Tego jestem akurat niemalże pewien, gdyż jest to wersja „performance” motocykla, a one miały montowane te tłumiki fabrycznie. Ze zdjęć wygląd też się zgadza. Oczywiście przy oględzinach trzeba byłoby jeszcze dokładniej to sprawdzić i ocenić :slight_smile:

Jednak jeżeli masz co do tego wątpliwości to z chęcią wysłucham na co zwrócić szczególną uwagę przy sprawdzaniu tego wydechu

mam wątpliwości o tyle że teraz głównie ten wzór jest w tych podróbkach za 180zł. A nie bardzo widać co to za sprzęt.

Motocykl to Kawasaki Ninja 300 i z tego co mi wiadomo to w wersji performance dokładnie taki tłumik jest na wyposażeniu. Do tego właściciel zarzeka się, że jest on oryginalny, no ale przy oględzinach się zobaczy