Koko, Koko Euro Spoko .... :)

Witam Serdecznie.

Jako że to offtop to robę offtopa :)

Jakie wyniki typujecie w meczach:

Polska-Grecja
Polska-Rosja
Polska-Czechy

Ja stawiam:

Polska-Grecja - 2:1
Polska-Rosja - 0:1
Polska-Czechy - 1:0

i wychodzimy z grupy :)

Zapraszam do zabawy w typowanie.
Pozdrawiam

z grecją odwołany, bo cofnęli im kredyt
z ruskimi, odwołany bo im ktoś "krzyże" pod nogi rzucał
z czechami, odwołany, bo autostrada do czech nie gotowa i nie dojechali

:D

odkąd fryzjer siedzi, piłka nie jest piłką, wtedy przynajmniej ktoś wiedział co i jak jest ustawione, a teraz? ciężkie czasy...

Ja to widzę raczej tak :(

Polska-Grecja - mecz otwarcia
Polska-Rosja - mecz "ostatniej szansy"
Polska-Czechy - spotkanie towarzyskie

Jakoś polska piłka nie napawa mnie optymizmem, ale może miło się zaskoczę.

WODZU mam nadzieję że twoja prognoza się sprawdzi :). Polska -Grecja 1:1. 19:13

Niestety 1:1 Ale walczymy dalej !

Nasze "małe głody" na cienkich nóżkach, tak tupały przed meczem, że w Atenach się zatrzęsło...ale niestety, Grecy nie przestraszyli się i jest jak jest :( ...ale "nic się nie stało" ;)

JaNas.. JaNas... Ja nas na tym Euro to tak do końca dobrze nie widzę...

Dają czadu Rosjanie i Czesi :) Nie będzie łatwo.

Rosja Czechom tyłek kopie puki co :P 2:0 dla ruskich

Obstawiam, że Polska nawet z grupy nie wyjdzie :D

I mnie wydaje się, że już jest pozamiatane.
Rosjanie - 7
Czesi - 4
Polska - 3
Grecja - 1
Możemy nie przegrać meczu w grupie a wylecimy. Obym się mylił.

Witam i pozdrawiam . Ja lubie patrzec na mecze ,ale to nie ta piłka co kiedyś. Przegramy z rosjanami .

danuta napisał:

Witam i pozdrawiam . Ja lubie patrzec na mecze ,ale to nie ta piłka co kiedyś. Przegramy z rosjanami .

Niestety, nie ma się co łudzić na wygraną, musiałby się stać cud. Oglądaliście wczoraj mecz Chorwacja-Irlandia? Dobrze że graliśmy z Grekami, nie z Chorwatami, bo na remisie by się nie skończyło, dostalibyśmy cięgi z 5:0

NO PIETRO MASZ MASZ RACJE

Witam was miło ,a teraz ja proponuje wynik na sobote nasi wygrają z Czechami ,0-2 dla nas .Pozdrawiam was miło wszystkich.

Karbon nie mamy jeszcze pozamiatane tak ,jak pisałeś .

w sobote wygramy i wychodzimy z grupy :) wierze w Naszych :)

Bedzie 2:1 dla Nas. Lewandowski i Błaszczykowski strzeli.
Co prawda Wojtek to Moj znajomy ale wolalbym zeby w bramce stał Tytoń. Wydaje Mi sie ze Nasi obroncy lepiej sie czuja jak jest Tytoń, moze bardziej sie mobilizuja i moze mniej polegaja niz na Szczesnym.

gol dla Holandi !! 2:1 dla Niemcow.

Ja byłem za Danią, bo jeszcze mieszkam w ale przekatała.

Można typować rozumem ale można i sercem. Zatem taki scenariusz: Grecja wygrywa z Rosją, Polska wygrywa z Czechami. Polska z 5 i Grecja z 4 punktami grają dalej a typowani na faworytów Rosjanie i Czesi jadą do domu.
Ale co na to rozum – puka się w czoło. A tak naprawdę to wszystko zweryfikuje sobota i sami piłkarze i oby nasi pokazali, że naprawdę są coś warci, że potrafią grać, i że chcą wygrywać.

Ja sie boje tylko pogody. pierwszy mecz przy zamknietym dachu nie byl zbyt dobry, pilkarze i dzienikarze szacuja ze bylo kolo 40 stopni na stadionie. Trzeba pamietac ze Grecy sa przyzwyczajeni do takich temperatur dla tego nie bylo u nich widac takiego spadku sily.
Ale chyba gramy w Sobote o 20 wiec powinno byc chlodniej.

Jesli dobrze zrozumialem dzisiaj w TV to jesli wyjdziemy z grupy to ćwierćfinal mamy z niemcami bo oni napewni wyjda.