KOBIETY NA SKUTERACH

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic KOBIETY NA SKUTERACH

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe marin09 marin09 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #108278 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe marin09
    marin09
    Użytkownik

Ciekaw jestem ile płci pięknej użytkuje skuterki i dlaczego,wiec drogie Panie proszę o wpisy:)

motórzysta
    #108299 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe statorable
    statorable
    Użytkownik

Moja małżonka! Piszę niejako z upoważnienia, ponieważ żonka nie ma czasu na kompa, ale skutermaniakami jesteśmy oboje.

UWAGA! JESTEM NIE NORMALNY! Używam kierunkowskazów i zatrzymuję się na STOPie i zielonej strzałce.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #109089 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe pompkin31
    pompkin31
    Użytkownik

Ja także jestem skuteromaniaczką i to od ładnych paru lat 🙂

Powered By:[url=http://emt-systems.pl][img]https://addons.cdn.mozilla.net/img/uploads/addon_icons/337/337414-32.png?modified=1320326428[/img][/url] [url=http://emt-systems.pl]Emt-Systems.pl[/url] Centrum Szkoleń Inżynierskich
    #109092 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

Dobry temat , u mnie również Żonka szaleje na skuterku – ale to tylko szaleje i tankuje – moja działka to serwis jak coś sknoci .

#110531 Odpowiedź
    marin09
    Użytkownik

Już nie ma Pań na skuterach?:(

motórzysta

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #110577 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe faflusniak
    faflusniak
    Użytkownik

po warszawie konkretnie mokotowie jezdzi jedna na kymco agility carry.a tak…kask zaslania xD.staram sie przekonac zone ale….cienko to widze.

Lubie zapierdalać (60 km max po Trasie Gdańskiej…..)

Jesli pisze z literowkami/bez polskich znakow/same male literki-smigam na szajsungu i prosze o wyrozumialosc.

#110629 Odpowiedź
    marin09
    Użytkownik

Może jej się spodoba i złapie bakcyla-próbuj do skutku:)

motórzysta
Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: KOBIETY NA SKUTERACH
Informacje o Tobie: