kluczem francuskim na skuterowca….

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic kluczem francuskim na skuterowca….

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 11 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe dychul dychul 8 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kasar
    kasar
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Według mnie, kierowca tego Fiata to jakiś frustrat i psychol…sorry, ale inaczej nie mogłem tego skomentować 😕

Czytaj
    REKLAMA

Planujesz wakacje na motocyklu? Dominar 400 gwarantuje nieograniczoną przyjemność z jazdy.

Skorzystaj z oferty na zakup pakietu turystycznego w promocyjnej cenie 1999zł
    Zdjęcie profilowe TERMIT_PL
    TERMIT_PL
    Użytkownik

Takich jest wielu i można codziennie takiego spotkać na ulicy 😐 Niestety ale sądzę,że polskie społeczeństwo nigdy mentalnie nie dorówna włochom czy chociażby francji 🙄

Zdjęcie profilowe roomcajz
    roomcajz
    Użytkownik

Termicie w wymienionych przez Ciebie krajach kierowcy skuterów (w miastach) stanowią przynajmniej 50- 60% wszystkich kierujących. Każdy ma w rodzinie kogoś kto jest na tyle rozsądny i inteligentny aby dojeżdżać skuterem do pracy i szkoły. Podejście jest zatem zdecydowanie inne niż u nas – tu skuterzyści to pewnie max 5% kierujących. Jesteśmy mniejszością „narodową” we własnym kraju. Pamiętam z 15 lat temu jak ktoś widział u nas czarnoskórego- to była sensacja! cała rodzina wiedziała, znajomi… szok. Dziś się pracuje z kolegą z Kenii a po robocie idzie się na wódę i jest git.

Poczekamy do wakacji… waha będzie po 6,5 pln za litr i wymiękną nawet tacy ze spiętymi pośladami

Zdjęcie profilowe Rugbyman
    Rugbyman
    Użytkownik

Ja często widzę jak „skaczą sobie do gardeł dwa koguty z puszek” na ulicy, zatem czasem pada i na kierowców jednośladów. Nie wiadomo jak sprowokował kierowca skutera tego gościa z fiata, może był bardzo niemiły i facet z puszki dostał białej gorączki.

Uważam, że na agresję nie należy odpowiadać agresją, może gdyby nie gadali to by bójki nie było. Ktoś powinien odpuścić, ale to nasz kraj. Jednak z drugiej strony, gościu z fiata przesadził, dlatego warto znać KUNG SKUTER FUU, nie żeby atakować, ale żeby bronić się w sytuacji ataku :mrgreen:

Czytaj
    REKLAMA

ILUSTROWANY KATALOG CZĘŚCI ROMET PONY M1/M2 (MOTORYNKA)

Coś co warto posiadać w swojej bibliotece. Pełen katalog zawierający ilustracje i schematy w formie wykazu wszystkich części wraz z oryginalnymi numerami. Miękka oprawa. 44 strony.
    Zdjęcie profilowe WODZU
    WODZU
    Użytkownik

Witam.

Miałem kiedyś podobny przykład 🙂 Korek od AWF-u na Mikołowskiej w Katowicach (kierunek centrum) Wszędzie mało miejsca, przeciskam się po prawej stronie i nagle otwierają się drzwi od strony pasażera… o dziwo pasażera nie było :). Dobrze że szybko nie jechałem. Hampel i klnałem na czym świat stoi a gość głupi uśmiech i odjechał. Jako że korek długi wbiłem się na środek bo było miejsce. Pech chciał że stanąłem obok gościa który mi otworzył drzwi… Podniosłem szybkę w kasku i zapukałem w szybę gościa – otworzył, spytałem się czy pamięta gościa któremu otworzył drzwi przed skuterem… ujrzałem głupi uśmiech 🙂 . Bardzo mnie to zdenerwowało… pokazałem mu środkowy palec i zapytałem się twierdząco – Masz palan… problem? Wyskakuj z samochodu i zatańczymy… Się okno zamknęło i nie widziałem już głupiego uśmiechu. On został w korku , ja odjechałem…

Mój profil i moje podróże na Piaggio X8 125ccm – https://www.facebook.com/piotr.bobbe.1
    Moje chobby, mój drugi profil – Motocykle 125ccm – https://www.facebook.com/moto125ccm
    Zapraszam do poluienia i obserwowania.
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Mnie kiedyś TIR o mało do rowu nie zepchnął. Pyrkam sobie prawym pasem 45 km/h. Ciągnik jechał obok Puławską, byłem na wysokości siodła. Nagle zjeżdża na mój pas, bez kierunków, bez niczego. Zaciskam klamki i zjeżdżam za niego. Wku…łem się i zaczęłem go gonić. Dorwałem go pod światłami, zjechałem na lewą stronę i „bum. bum. bum” – trzy razy mu w drzwi walnąłem. Szkoda że nie miał okna otwartego… Potem ruszyłem i pojechałem sobie dalej, on w koreczku sobie stał.

Wodzu, dobrze zrobiłeś, z takimi de…mi trzeba krótko. 😉

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe WODZU
    WODZU
    Użytkownik

Następny przykład z poniedziałku. Jadę z rodziną samochodem, mały korek, widzę że gość na piździku chce wjechać na drogę więc go wpuszczam a tu mi gość z tyłu klakson i światła i gestykulacja co ja robię… Miał szybszy samochód – ale jak gdzieś dorwę gościa na drodze… to….. Ma gość szczęście że żona mi wyperswadowała jego szukanie… ale fotę wozu i rejestracji mam:)

p.s.
    O tirze który wymusił na mnie pierwszeństwo i Cinqecento od którego się odbiłem 15 sekund później pisałem już na forum 🙂

Mój profil i moje podróże na Piaggio X8 125ccm – https://www.facebook.com/piotr.bobbe.1
    Moje chobby, mój drugi profil – Motocykle 125ccm – https://www.facebook.com/moto125ccm
    Zapraszam do poluienia i obserwowania.
    Zdjęcie profilowe Suawek
    Suawek
    Użytkownik

Polecam rękawice z ochraniaczami na kostki, przydają się na takie sytuacje.

http://www.larsson.pl/index.php?c=o&no=ODI0MjQ2OQ==

Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Mnie jak jakiś kierowca puszki wkur.wi to mu parę garści naje.bie.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie